Connect with us
Plaměňáci na pláži

Letenky

Docelá jiné Nizozemsko: Aruba z Prahy za 13 790 Kč

Docelá jiné Nizozemsko: Aruba z Prahy za 13 790 Kč

Nyní se přesuneme 1500 km na sever od pobřeží Venezuely, kde najdete ležet malý ostrov s rozlohou 179 km2. Přesně tam, v jižním Karibiku existuje místo jako vystřižené z pohlednice, kde celý rok panují příjemné teploty mezi 25 a 30 °C a srážek je tu jako šafránu. Ostrov se jmenuje Aruba a srdce si získal hlavně mezi potápěči, milovníky golfu a všemi těmi, kteří hledají dokonalé až kýčovité pláže.

Teď ale to hlavní. Zpáteční letenky se dají momentálně pořídit s výraznou slevou s leteckou společností United Airlines. Cena je 13 790 Kč, zahrnuje 23kg odbavené zavazadlo a na výběr jsou termíny od srpna do října 2019. Letenka zahrnuje ještě jeden malý bonus, který ocení hlavně dobrodružnější povahy. Po cestě tam i zpět je denní přestup v New Yorku, takže během cesty stihnete hned dvě destinace. Ideální příležitost zkombinovat válení se na pláži s pořádnými nákupy na Manhattanu.

Aruba za 13 790 Kč

✈ odlet z Prahy 🛄 23kg zavazadlo 🗓 srpen – říjen

REZERVOVAT LETENKU

Počasí na Arubě

Na rozdíl od mnohých jiných karibských oblastí má ostrov Aruba podnebí s vyprahnutou krajinou plnou kaktusů a kamenných chodníků. Teploty jsou celoročně stabilní a drží se kolem 27 °C. téměř celý rok je tu bez srážek a ostrov leží mimo hurikánovou oblast, takže se sem dá bez problémů vycestovat i na podzim.

Ubytování na Arubě

Na stránce hotely.pelikan.cz najdete ubytování v apartmánech a hotelech. Ceny jsou příjemné prakticky během celého roku a cena na jednu osobu začíná zhruba na 500 Kč na noc. Podívejte se na hotely a apartmány na Arubě. Nejoblíbenějším resortem je městečko Palm Beach.

Víza na Arubu

Pro vstup na zámořská území Nizozemska, kam spadá právě i Aruba, nepotřebují čeští občané vízum, pokud se nezdrží déle než 90 dní. Potřeba je ale platný cestovní pas.

Docelá jiné Nizozemsko: Aruba z Prahy za 13 790 Kč
4.3 (85%) 4 vote[s]

Continue Reading
Klikněte pro komentář
Nahoru