Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Luxusní dovolená v Dubaji od 18 890 Kč

POBYT DNE: Luxusní dovolená v Dubaji od 18 890 Kč

Dubaj se často označuje za metropoli luxusu a ve stejném duchu se může nést i vaše dovolená. Tato nabídka je pro všechny ty, kteří si na cestách rádi dopřejí to nejlepší. Díky spojení letecké společnosti Emirates a Pelikána vám přinášíme luxusní pobyt v Dubaji.

Reklama

Luxusní zážitek začne už v letadle. Poletíte z Vídně s Emirates, kde vás na palubě čeká špičkový servis, vynikající jídlo, velké obrazovky zábavního systému a mnohé další. Ubytování máte zařízeno v luxusním 5* hotelu se snídaní přímo na světoznámém ostrově ve tvaru palmy. A teď to hlavní – jen u tohoto pobytového balíčku získáte zdarma vstup do aquaparku i akvária zároveň. To všechno přitom v termínech na hlavní sezónu.

Cena zahrnuje:

 • zpáteční letenku z Vídně s let. spol. Emirates
 • ubytování v luxusním 5* hotelu Royal Central The Palm umístěném přímo na ostrově ve tvaru palmy
 • snídaně
 • vstupy zdarma do aquaparku Aquaventure Waterpark Atlantis + akvária Lost Chambers Aquarium
 • transfer z letiště na hotel a zpět

REZERVOVAT POBYT OD 18 890 Kč

Hotelový pokoj v 5* hotelu Royal Central The Palm
Akvárium nabízí nezapomenutelné zážitky

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru