Obsah článku
Dubaj se často označuje za metropoli luxusu a ve stejném duchu se může nést i vaše dovolená. Tato nabídka je pro všechny ty, kteří si na cestách rádi dopřejí to nejlepší. Díky spojení letecké společnosti Emirates a Pelikána vám přinášíme luxusní pobyt v Dubaji.
Luxusní zážitek začne už v letadle. Poletíte z Vídně s Emirates, kde vás na palubě čeká špičkový servis, vynikající jídlo, velké obrazovky zábavního systému a mnohé další. Ubytování máte zařízeno v luxusním 5* hotelu se snídaní přímo na světoznámém ostrově ve tvaru palmy. A teď to hlavní – jen u tohoto pobytového balíčku získáte zdarma vstup do aquaparku i akvária zároveň. To všechno přitom v termínech na hlavní sezónu.
Cena zahrnuje:
- zpáteční letenku z Vídně s let. spol. Emirates
- ubytování v luxusním 5* hotelu Royal Central The Palm umístěném přímo na ostrově ve tvaru palmy
- snídaně
- vstupy zdarma do aquaparku Aquaventure Waterpark Atlantis + akvária Lost Chambers Aquarium
- transfer z letiště na hotel a zpět




Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.

Máte k článku připomínku nebo názor? Napište ho do komentářů