Connect with us

Exotika

Prodluž si léto: Kanárské ostrovy z Vídně na podzim a zimu od 2 341 Kč!

Gran Canaria je nejnavštěvovanějším ostrovem a na slavné pláži Las Canteras se natáčely i poslední scény filmu Moby Dick. Místní Gran Canarii přezdívají i Mini kontinent, protože na ostrově najdete písečné duny připomínající africkou Saharu, majestátní kaňony, které se podobají těm americkým, ale i sladkovodní nádrže, kterých je v kontinentální Evropě habaděj. Oddechněte si na jedinečném místě, dopřejte si relax na Gran Canarii. V nabídce jsou letenky z Vídně na Kanárské ostrovy od 2 341 Kč.

Reklama

Lety operuje letecká společnost Laudamotion:

Kanárské ostrovy levně

Gran Canaria od 2 341 Kč

✅ listopad ✅ prosinec ✅ leden

CHCI LETENKU

Jestli plánujete Kanáry, podzim je tím správným časem. Počasí je tu stabilní téměř během celého roku, v říjnu se však kromě houfů turistů vyhnete i vysokým teplotám. 13 ostrovů je velmi rozmanitých a každý si na nich najde to své. Gran Canaria a Tenerife jsou turisticky nejoblíbenější, jsou tu typická letoviska a bohatý noční život. Fuerteventura nabízí kromě dokonalých pláží i super vlny, takže jestli holdujete surfování, namiřte si to právě tam. Náš tajný tip je ale ostrov Lanzarote. Na měsíční krajinu a dramatické vulkanické útesy při krásných plážích jen tak nezapomenete.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru