Connect with us

Letenky

Bangkok nebo Kolombo s Qatar Airways z Prahy za 12 990 Kč

Bangkok nebo Kolombo s Qatar Airways z Prahy za 12 990 Kč

Pokud hledáte nejlepší leteckou společnost pro svoji dovolenou v Thajsku nebo na Srí Lance, právě jste ji našli. Letecká společnost Qatar Airways aktuálně nabízí letenky do Bangkoku a Kolomba z Prahy za jednotnou akční cenu 12 990 Kč.

Cena letenky zahrnuje velké 30kg zavazadlo, po cestě vás čeká jeden krátký přestup v Doha a samozřejmostí je špičkový servis na palubě. Vybírat lze z termínů na hlavní sezónu, a sice od ledna až do července. Pokud vás nabídka zaujala, doporučujeme s nákupem neotálet. Akční ceny trvají pouze do 15.9.

Reklama

Bangkok za 12 990 Kč

✈ odlet z Prahy 🛄 30kg zavazadlo 📅 led – čvc

Praha 1 přestup Bangkok 1 přestup Praha
Doha Doha
za 12990 Rezervuj

Kolombo za 12 990 Kč

✈ odlet z Prahy 🛄 30kg zavazadlo 📅 led – čvc

Praha 1 přestup Kolombo 1 přestup Praha
Doha Doha
za 12990 Rezervuj
Pobřeží Srí Lanky

Proč letět s Qatar Airways?

No protože jsou nejlepší! Qatar Airways získaly 1. místo v kategorii Nejlepší letecká společnost světa pro rok 2019. Soutěž každoročně vyhlašuje SKYTRAX, který díky cestujícím z celého světa hodnotí aerolinky. Letecká společnost Qatar Airways patří mezi několik málo leteckých společností s 5* hodnocením. To znamená, že na palubě vás čeká špičkový servis už v ekonomické třídě společně s moderními letouny, kterou jsou mimo jiné vybaveny moderními zábavními systémy. Kromě jiného máte k dispozici i velké 30kg zavazadlo, zatím co jiné společnosti nabízejí jen 23 kg.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - při objednávce na Pelikan.cz zadej slevový kód USETRI250 a máš to o 250 Kč levnější.
  • Revolut karta zdarma - Potřebuješ směnit peníze nebo vybírat hotovost v zahraničí? Kašli na směnárny a stáhni si aplikaci Revolut. Platby přijímáš a posíláš do pár sekund a výběry z bankomatů po celém světě do výše 200€ měsíčně máš ZDARMA. Revolut karta a doručení až domů ZDARMA.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru