Connect with us
Malta

Evropa

Air Malta v létě obnoví přímou linku z Prahy. Rezervuj letenky od 2 990 Kč

Air Malta v létě obnoví přímou linku z Prahy. Rezervuj letenky od 2 990 Kč

Celoročně oblíbená destinace je zpět! Letecká společnost Air Malta v nadcházející letní sezóně obnoví přímé spojení mezi Prahou a maltským letištěm. Podle všeho půjde o sezónní linku, která bude dostupná 3krát týdně, vždy v úterý, čtvrtek a sobotu. První let se uskuteční 28. března 2023.

Reklama
Air Malta

Vlajkové aerolinky Malty byly kvůli finanční situaci nuceny výrazně proškrtat lety, což se projevilo v aktuální zimní sezóně. Mimo jiné z nabídky zmizela veškerá spojení z Prahy. Ta byla v minulosti dostupná 2krát týdně, a to i během zimy.

Letenky z Prahy na Maltu s Air Malta je možné rezervovat již nyní i přes Pelikána. Ukořisti si svoje místo v předstihu.

Akční letenky z Prahy na Maltu

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru