Connect with us
Tivat

Evropa

NOVÁ LINKA: Brno v létě přivítá spojení do černohorského letoviska Tivat

NOVÁ LINKA: Brno v létě přivítá spojení do černohorského letoviska Tivat

Cestující z Česka, zejména ti z Moravy, se od léta mohou těšit na nové spojení k moři. Letecká společnost Air Montenegro totiž od 15. června 2023 propojí Brno s Černou Horou, konkrétně s letoviskem Tivat. Na novou linku se ovšem může těšit i nedaleká Bratislava a zkrátka nepřijde ani pražské letiště, kam začne dopravce létat ve vyšší frekvenci.

Reklama

Aerolinky Air Montenegro budou létat mezi Brnem a Tivatem 3krát týdně, v úterý, čtvrtek a sobotu. Využijí na to letouny Embraer 195. Spojení bude sezónní a momentálně je počítáno s provozem do 23. září 2023.

Air Montenegro

Linka Praha – Tivat, která byla novinkou během letošní letní sezóny, bude dostupná i v dalším roce, rovněž v létě. Změnou bude navýšení počtu letů z dosavadních dvou na čtyři. Od 18. května do 15. října 2023 tak bude možné využít spojení každý týden, vždy v úterý, čtvrtek, sobotu a neděli.

A co se týče letů z bratislavského letiště do hlavního města Černé Hory, Podgorice, budou k dispozici od 17. června do 23. září 2023. Dopravce chce létat ve frekvenci dva lety týdně, každé úterý a sobotu.

„Vidíme potenciál na českém trhu, ze kterého je ze strany cestovatelů velká poptávka. Od příštího roku budeme obsluhovat Prahu i Brno. Momentálně zaznamenáváme široký zájem i ze strany slovenských turistů, kteří budou mít od nynějška do Podgorice nonstop lety z Bratislavy,“ uvedl dopravce Air Montenegro.

Letenky s aerolinkami Air Montenegro

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru