Hlavní stránka Koronavirus Air France jsou dalšími aerolinkami, které na palubě obnoví nabídku jídel

Air France jsou dalšími aerolinkami, které na palubě obnoví nabídku jídel

Air France

Společnost Air France o víkendu oznámila, že postupně začala obnovovat palubní servis, tedy zejména nabídku jídel během letů. Po měsících výrazného omezení nabídky se tak francouzské aerolinky poprvé od vypuknutí pandemie COVID-19 vracejí k normálu.

Klasický palubní servis se tak od července 2020 postupně vrátí v ekonomické, prémiové ekonomické i business třídě, a to na krátké i dlouhé vzdálenosti.

Společnost Air France tak znovu začne poskytovat jídlo i na letech kratších než dvě hodiny a 30 minut. Například při letu z Vídně do Paříže si už můžete opět objednat čaj, kávu, džus, vodu a alkohol a také slané nebo sladké občerstvení.

Cestující na letech delších než dvě a půl hodiny budou mít stejné možnosti nápojů, ale dostanou už klasické hlavní jídlo.

Navzdory těmto změnám společnost Air France ujišťuje zákazníky, že nadále uplatňuje všechna potřebná bezpečnostní opatření.

Tento článek si můžete přečíst i uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se automaticky aktualizuje. Budete tak mít čerstvé, žhavé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected]. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected]. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.

Máte k článku připomínku nebo názor? Napište ho do komentářů

Your email address will not be published.