Connect with us
Air France

Letenky

Posuvné dveře a vlastní kajuta. Pojď se podívat do nové byznys třídy Air France

Posuvné dveře a vlastní kajuta. Pojď se podívat do nové byznys třídy Air France

Aerolinky Air France před nedávnem odhalily vynovenou byznys třídu a my pro tebe nyní máme nové fotografie interiéru. Sezení v ní vypadá jako v luxusní kajutě, protože u každého místa přibyly posuvné dveře, kterými se lze izolovat od ostatních cestujících. Letecká společnost novou byznys třídu implementuje postupně od září 2022. Kromě byznys třídy dopravce v těchto letadlech aktualizuje také sedadla ekonomické a prémiové ekonomické třídy a v říjnu získal ocenění World Travel Awards za nejlepší ekonomickou třídu na dlouhých letech. Na konec článku přidáváme i letenky v byznys třídě Air France se slevou!

Reklama
Air France

Air France a (r)evoluce v byznys třídě

Nový design byznys třídy Air France naklání pasažéry diagonálně směrem k oknu nebo k sobě navzájem. Konfigurace sedadel 1-2-1 tak zůstává zachována i v nové byznysce.

Air France

Sedadla mají modernější povrchovou úpravu z vlny, broušeného hliníku a francouzské kůže. Obsahují rovněž 17,3palcovou 4K obrazovku určenou pro multimediální zábavu na palubě a nově umožňují například spárovat i vlastní Bluetooth sluchátka.

Air France

Kromě nových posuvných dveří, která přidávají soukromí, jsou nyní dvě sedadla ve střední části kabiny vybavena dělící stěnou. Ta je odděluje a zároveň se zvedá a spouští.

Air France

Úplným sklopením sedadel vznikne pro cestujícího postel o délce přibližně dva metry.

Air France

Jídlo je famózní, budete chtít ochutnat vše

Francouzská kuchyně se proslavila po celém světě a na dálkových letech v byznys třídě Air France tomu nebude jinak. Čeká vás jedinečný gastronomický zážitek. Začne to ještě před odletem. Dáte si prémiové šampaňské nebo čerstvý džus?

Air France
Air France

Zhruba čtvrt hodiny po vzlétnutí se vám do rukou dostane menu šéfkuchaře. Následně to začne. Můžete ochutnat vše, co na francouzské kuchyni milujete od krevet, přes sýry, dokonalé paštiky, ryby, jedinečné dezerty, a to je jen zlomek toho všeho. Oui! Samozřejmostí je servírování na porcelánu a se stříbrným příborem. Nezapomeňte si dát sklenku francouzského vína. Nebo raději dvě!

Air France
Air France

Air France
Air France

Pozornost od Air France v podobě praktického balíčku obdrží všichni majitelé byznys letenky. Obsahuje luxusní kosmetiku a vše potřebné pro osobní hygienu za letu.

Air France

Nový luxusní byznys salonek v ceně letenky

Před odletem do vaší destinace si během mezipřistání odpočiňte v novém byznys salonku na letišti Charles de Gaulle. Samozřejmostí je úžasný catering, komfortní sedadla pro odpočinek a luxusně vypadající interiér, který ještě více umocní zážitek.

Air France

Salonek navržený agenturou Jouin Manku se rozprostírá na dvou úrovních propojených monumentálním schodištěm. Díky prosklenému lounge si užijete jeden z nejlepších výhledů na přistávací dráhu.

Air France
Air France

Air France

U oběda nebo večeře si můžete pochutnat na různých lahodných gurmánských jídlech včetně vegetariánských speciálů. Menu se upravuje podle sezóny.

Air France

Nový byznys salonek naleznete na Terminálu 2F

 • Nový byznys salonek Air France na letišti Charles de Gaulle funguje od 5:30 do 22:00
 • Bezplatné Wi-Fi připojení
 • Lokální a mezinárodní noviny
 • Teplý i studený bufet pro všechny cestující
 • Výběr teplých a studených nápojů, také šampaňská a luxusní vína
 • Oddechová zóna
 • Exkluzivní kosmetika Clarins a její produkty k dispozici pro cestující ve formě kosmetických ošetření obličeje profesionálním personálem stejnojmenné značky (k dispozici od 7:40 do 19:00 každý den kromě neděle)

Facelift ekonomické a prémiové ekonomické třídy

V prémiové ekonomické třídě Air France nově přinese sedadlo, které prvotně představilo k modelům Airbus A350. Tato sedadla mají větší sklon (asi 38 palců), což znamená výrazně vyšší komfort pro cestujícího – ve zkratce se lépe vyspí.

Air France
Air France

Nová sedadla v ekonomické třídě jsou široká 17 palců a mají rozteč přibližně 31 palců, což je standardní konfigurace pro ekonomickou třídu v letadle 777-300ER.

Cestující v obou kabinách si užijí zábavu během letu na 13,3palcové obrazovce s rozlišením 4K. Tento systém bude mít stejnou schopnost párování Bluetooth jako byznys třída.

Nové sezení si užijí pasažéři nejprve na letech mezi Paříží (CDG) a letištěm Johna F. Kennedyho v New Yorku (JFK).

Air France

Ocenění World Travel Awards: Air France je TOP v ekonomické třídě na dlouhých letech

1. října 2022 byly předány ceny World Travel Awards a aerolinky Air France získaly ocenění pro přední evropskou leteckou společnost za svou ekonomickou třídu na dlouhé vzdálenosti.

„Tato cena oceňuje náš neustálý pokrok. V kabině Economy na dlouhé vzdálenosti našim zákazníkům nabízíme sedadla na nejvyšších průmyslových standardech, bohatý a rozmanitý palubní zábavní systém a cateringovou nabídku ve francouzském stylu se šampaňským pro všechny!“ uvedl Fabien Pelous, supervizor zážitku z létání v ekonomické třídě Air France.

Air France se kromě výše zmíněného ocenění zároveň umístily na druhém místě i v kategoriích Evropská letecká společnost 2022, La Première a Business.

Každoroční předávání cen World Travel Awards je prestižní akce, která odměňuje aktéry v odvětvích cestování, cestovního ruchu a pohostinství. Ocenění, uznávaná jako značka excelence v tomto odvětví, jsou založena na širokém hlasování zákazníků a odborníků v cestovním ruchu. Jen na oceněních za rok 2022 bylo odevzdáno více než 2,3 milionu hlasů.

ocenení

Akční letenky Air France

Zdroj fotografií: Air France

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru