Connect with us
Grand Hyatt Incheon

Novinky

Korean Air opět nabízí luxusní hotel ZDARMA při dlouhém přestupu

Korean Air opět nabízí luxusní hotel ZDARMA při dlouhém přestupu

Letíš s aerolinkami Korean Air někam do Oceánie? V rámci dlouhého přestupu můžeš opět využít bezplatného ubytování ve špičkovém hotelu. Přinášíme shrnutí podmínek, které je třeba pro bezplatný hotel od Korean Air splnit.

Reklama

Bezplatný hotel od Korean Air a kdo má na něj nárok

 • Platí pro lety mezi Evropou a Oceánií od 1. dubna 2024 do 31. října 2024.
 • Platí pro lety mezi Evropou a Japonskem do 31. března 2024 (hotel zdarma se na tyto letecká spojení zřejmě zase vrátí po letní sezóně).
 • Letenka musí být vydána s kódem aerolinky KE, tedy nesmí jít o codeshare spolupráci s jinou společností.
 • Cestující má nárok na bezplatné přenocování tehdy, pokud první dostupný spoj do jeho destinace letí až po 12 hodinách od příletu na letiště Incheon v Soulu (maximálně 24 hodin).
 • Hotel je k dispozici pro cestující nad 19 let – mladší mohou sdílet pokoj s dospělou osobou.
 • Od cestujících, kteří ke vstupu do Jižní Koreje nepotřebují víza, je vyžadována online registrace v systému K-ETA – což platí i pro Čechy, kteří musí provést registraci K-ETA. Žádost je nutné dokončit 72 hodin před odletem.
 • Pokud splňujete výše uvedené podmínky, službu je možné si vyžádat i přes Pelikána – upozorňujeme, že je třeba tak učinit v dostatečném předstihu (nejpozději 3 pracovní dny před odletem).

Po příletu na letiště stačí projít standardním procesem, tedy ukázat platné cestovní doklady na imigračním úřadu na letišti a po něm se dostavit do sektoru A2 v prvním patře letiště. Následně si cestující vezme bezplatný transfer na hotel.

5* hotel Grand Hyatt Incheon (při přestupu nad 12 hodin)

Grand Hyatt Incheon

Grand Hyatt Incheon

Grand Hyatt Incheon

Grand Hyatt Incheon

Akční letenky Korean Air

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru