Connect with us
Grand Hyatt Incheon

Novinky

Korean Air opět nabízí luxusní hotel ZDARMA při dlouhém přestupu

Korean Air opět nabízí luxusní hotel ZDARMA při dlouhém přestupu

Letíš s aerolinkami Korean Air někam do Oceánie? Od 21. listopadu 2022 můžeš v rámci dlouhého přestupu opět využít bezplatného ubytování ve špičkovém hotelu. Přinášíme shrnutí podmínek, které je třeba pro bezplatný hotel od Korean Air splnit.

Reklama

Bezplatný hotel od Korean Air a kdo má na něj nárok

  • Platí pro lety mezi Evropou a Oceánií od 21. listopadu 2022 až do odvolání.
  • Letenka musí být vydána s kódem aerolinky KE, tedy nesmí jít o codeshare spolupráci s jinou společností.
  • Cestující má nárok na bezplatné přenocování tehdy, pokud první dostupný spoj do jeho destinace letí až po 12 hodinách od příletu na letiště Incheon v Soulu (maximálně 24 hodin).
  • Hotel je k dispozici pro cestující nad 19 let – mladší mohou sdílet pokoj s dospělou osobou.
  • Cestující musí provést online registraci v systému K-ETA (LINK) – to platí pro všechny cestující, kteří ke vstupu do Jižní Koreje nepotřebují víza (platí pro Čechy i Slováky). Žádost je třeba dokončit 72 hodin před odletem.
  • Potvrzená online registrace v systému Q-CODE a získání QR kódu (LINK). QR kód je nutno získat před nástupem do letadla.
  • Pokud splňujete výše uvedené podmínky, je třeba si vyžádat ubytování 3 pracovní dny předem e-mailem na praguesales@koreanair.com.

Po příletu na letiště stačí projít standardním procesem, tedy ukázat platné cestovní doklady na imigračním úřadu na letišti a po něm se dostavit do sektoru A2 v prvním patře letiště. Následně si cestující vezme bezplatný transfer na hotel.

Grand Hyatt Incheon

Grand Hyatt Incheon

Grand Hyatt Incheon

Grand Hyatt Incheon

Grand Hyatt Incheon

Akční letenky Korean Air

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru