Connect with us

Cestopisy

Air France má novinku: žvýkačku proti zalehnutí v uších

Máte při vzletu či přistání problémy se zalehlýma ušima? Existují různé metody, kterými můžete s touto nepříjemností bojovat. Jednu z nich nově přináší letecká společnost Air France. Představila svoji vlastní řadu žvýkaček, které mají pomoct snížit nebo úplně eliminovat tento problém.

Reklama

A protože jsou Francouzi gurmáni, odpovídají tomu i příchutě žvýkaček. Novinka přichází v provedení pistáciovo-makrónková nebo s příchutí crème brûlée.

Žvýkačku koupíte i online.

Kde se dá žvýkačka od Air France sehnat? “La gomme à mâcher” vám nabídnou na letech do Los Angeles, San Francisca nebo v business salóncích letiště Charles de Gaulle Airport, a stejně tak na letišti Orly. Koupit si je můžete dokonce i online.

Na webu Air France se balení žvýkaček (12 kusů) prodává za 3,5 Euro. Magnifique!

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru