Connect with us
Big Ben v Londýně

Letenky

Londýn v listopadu od 1 036 Kč!

Kdo v Londýně nikdy nebyl, ten po tom touží a kdo byl, ten se touží vrátit zpět! A není se čemu divit. Hlavní město Anglie je pulzující metropolí, ve které se snoubí to nejlepší od bohaté historie, nejlepšího fotbalu, krásných mrakodrapů až po nejlepší hudební nebo divadelní představení a ty nejlepší podniky! Pokud ještě váháte, jestli se do Londýna vydáte, máme pro vás novinku, která vám rozhodování usnadní. Z Prahy se v listopadových termínech do nesmrtelného Londýna dostanete od 1 036 Kč!

Reklama

Praha – Londýn – Praha
➡  od 1 036 Kč ⬅

Let operuje letecká společnost Ryanair

Cena letenky nezahrnuje odbavené zavazadlo

Poslechněte si na vlastní uši zvon Big Ben

Big Ben

Nebo se projděte po Tower Bridge

Tower Bridge

Rozhodně nevynechejte London Eye, díky kterému budete mít výhled na celé město.

London Eye

Pro milovníky historie a staré architektury tu potom máme Katedrálu sv. Pavla.

Katedrála svatého Pavla

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru