Connect with us

Novinky

Air Asia: Austrálie z Prahy je jistá, v plánu je více leteckých spojení s Evropou

Air Asia: Austrálie z Prahy je jistá, v plánu je více leteckých spojení s Evropou

Možná si ještě letos zaletíte z Prahy k protinožcům do Austrálie a naopak. Malajská nízkonákladová společnost Air Asia, respektive její část Air Asia X, která se zaměřuje na dálkové lety, to věřejnosti oznámila začátkem letošního února. Informoval o tom britský deník Daily Mail.

Reklama

Na cestě do Autrálie vás bude čekat zřejmě jeden přestup v Bangkoku, první lety jsou v plánu ve druhé polovině roku 2020. Kromě Prahy si tato nízkonákladovka dělá zálusk i na Vídeň, Barcelonu nebo Londýn. Přístí rok zahájí společnost Air Asia i lety z Kuala Lumpur do Prahy.

Pelipecky.sk, Diana Burgerová


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - při objednávce na Pelikan.cz zadej slevový kód USETRI250 a máš to o 250 Kč levnější.
  • Revolut karta zdarma - Potřebuješ směnit peníze nebo vybírat hotovost v zahraničí? Kašli na směnárny a stáhni si aplikaci Revolut. Platby přijímáš a posíláš do pár sekund a výběry z bankomatů po celém světě do výše 200€ měsíčně máš ZDARMA. Revolut karta a doručení až domů ZDARMA.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru