Connect with us
Vodopád

Letenky

Reunion z Paříže za 10 490 Kč!

Hledáte neotřelou exotickou destinaci pro svoji další dovolenou? Vyrazte na Reunion! Malý ostrov v Indickém oceánu ležící u Madagaskaru nabízí krásné tropické pláže a dechberoucí podívanou ve vnitrozemí, plnou sopečných kráterů, krásných vodopádů a nedotčené divočiny. Díky letecké společnosti XL Airways France se na tento malebný ostrov můžete vydat přímo z Francie bez přestupu. Letenku pořídíte za 10 490 Kč! Není na co čekat! Sbalte kufry a vyrazte za dobrodružstvím.

Reklama

Paříž – Reunion – Paříž

Rezervujte za 10 490 Kč

Termíny: únor až říjen

Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg

Pobřeží ostrova Kráter sopky na ostrově Vodopády Velryba v pceánu

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru