Connect with us

Letenky

Z Prahy po Evropě? S Ryanair od 397 Kč!

Z Prahy po Evropě? S Ryanair od 397 Kč!

Co tak v zimě sbalit malý kufřík a vyrazit si prozkoumat zahraniční města s bílou pokrývkou. Z Prahy můžeš za akční ceny létat od listopadu, ale hlavně v prosinci a lednu. A dokonce i v únoru se zlevněná letenka objeví. Poletíš se společností Ryanair a užít si zimní radovánky můžeš hned v 10 zemích! Ale pospěš si – výprodej totiž potrvá jen do 24.10. do 23:30!

Reklama

10 zemí na výběr:

  • Belgie (Brusel od 397 Kč: lis – led 2020)
  • Dánsko (Kodaň od 499 Kč: lis – únor 2020)
  • Francie (Paříž od 525 Kč; pro-led 2020)
  • Irsko (Dublin od 892 Kč; leden 2020)
  • Itálie (Bologna, Milán, Pisa, Řím, Treviso od 497 Kč; lis – led 2020)
  • Jordánsko (Ammán od Kč; jen 1 prosincový termín!)
  • Maďarsko (Budapešť od 521 Kč; lis – led 2020)
  • Nizozemsko (Eindhoven od 397 Kč; pro – úno 2020)
  • Švédsko (Stockholm od 494 Kč; lis-pro)
  • Velká Británie (Liverpool, Londýn / od 541 Kč; pro – led 2020)
Praha přímý let 10 států přímý let Praha
od 397 Rezervuj
Budapešť v zimě

Levné ubytování v Benátkách: Booking s Pelikánem

Levné ubytování můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Benátky (30 km od letiště v Trevisu)

A co doklady?

Všechny země jsou součástí Evropské unie a bez problému se do nich dostanete na občanský průkaz. Výjimkou je Velká Británie – tam se oficiálně také dostanete na občanku, ale i ministerstvo zahraničí po několika incidentech doporučuje cestovat na cestovní pas.

Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru