Connect with us

Novinky

Wizz Air nabízí ukrajinským uprchlíkům 100 000 bezplatných míst na svých linkách

Wizz Air nabízí ukrajinským uprchlíkům 100 000 bezplatných míst na svých linkách

Letecká společnost Wizz Air se rozhodla pomoct ukrajinským uprchlíkům, kteří opustili svoji zemi kvůli ruské agresi. Aerolinky na svých krátkých letech nabídnou 100 tisíc bezplatných míst pro občany Ukrajiny. Nabídka bude platit během celého března a týkat se má odletů z Polska, Slovenska, Maďarska a Rumunska.

Reklama

Maďarský nízkonákladový dopravce navíc na své linky nasadí objemnější letadla a přidá lety navíc do výše zmíněných zemí, aby pomohl ukrajinským uprchlíkům v cestě na západ.

“Wizz Air si je plně vědom, že mnoho uprchlíků již opustilo své domovy a mohli uváznou na cestě.” řekly aerolinky. “Chceme zajistit, že všichni ukrajinští uprchlíci budou mít přístup k dostupné dopravě bez ohledu na to, kde se právě nachází.”

Generální ředitel Jozsef Varad dodal: “Naše srdce jsou během této krize s ukrajinským lidem.”

Akční letenky Wizz Air

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru