Connect with us
wizzair-aerolinky křídlo

Novinky

Wizz Air potvrdily let prvního komerčního letadla z Ukrajiny od dubna

Wizz Air potvrdily let prvního komerčního letadla z Ukrajiny od dubna

Maďarské aerolinky Wizz Air potvrdily, že 13. září 2022 letěli z Lvova do polských Katovic. Jednalo se o první let komerčního letadla z Ukrajiny od dubna tohoto roku. Informovala o tom agentura TASR.

Reklama

Ředitel komunikace portálu Flightradar24 Ian Petchenik pro CNN uvedl, že Wizz Air má v ukrajinském Kyjevě ještě tři letadla s maďarskou registrací.

Ukrajinské ministerstvo pro infrastrukturu dodalo, že je připraveno k obnovení provozu letiště ve Lvově, pokud bude letiště disponovat západními bezpečnostními zárukami. Zatím není jasné, jakým způsobem budou tato opatření zajištěna.

Akční letenky Wizz Air

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru