Connect with us
wizzair-aerolinky křídlo

Evropa

Wizz Air v prosinci obnoví spojení z Prahy do Bukurešti

Wizz Air v prosinci obnoví spojení z Prahy do Bukurešti

Maďarské aerolinky nás nedávno potěšily zprávou o nové lince z Vídně na Madeiru a nyní mají další překvapení. Od 2. prosince 2022 začnou opět létat z Prahy do Bukurešti, hlavního města Rumunska.

Reklama

Přímá linka bude provozována 2krát týdně, a to v pondělí a pátek. Bude se jednat o večerní odlety – z Prahy vyrazí letadlo ve 20:45 a z Bukurešti vždy v 19:00. Letenky od 1 650 Kč můžeš rezervovat již nyní i přes Pelikána. V ceně letenek od Wizz Air je vždy základní příruční zavazadlo (40 x 30 x 20 cm).

Wizz Air

Akční letenky do Bukurešti s Wizz Air

Díky novému spojení z Prahy do Bukurešti se tak rozšiřuje seznam levných letenek do destinací ideálních na prodloužený víkend. Toto rumunské město jsme sami navštívili a určitě jej doporučujeme. Kromě spousty krásných míst jsme se zamilovali do zdejší gastro scény.

Tipy na výlet v Bukurešti

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru