Connect with us
Resort Maximus v Brně, wellness pobyt, prosloužený víkend

Citybreaky

Prodloužený víkend s wellness v 4* Maximus resort v Brně od 1 890 Kč

Prodloužený víkend s wellness v 4* Maximus resort v Brně od 1 890 Kč

Pouhých 20 minut od centra města Brna najdete wellness ráj, oázu klidu a pohody, blízko brněnské přehrady – 4* hotel Maximus Resort. Po delších procházkách a výletech si tu užijete místní saunový ráj, bazén a vše, co místní wellness nabízí. Po večeři úžasné kvality, menu a la carte, se večer svalíte do peřin a usnete tak příjemně unaveni, jako už dlouho ne.

Reklama

V Brně wellness, kultura i příroda

Brno je možná druhé největší město v Česku a ve světovém měřítku sice není tak proslavené, jako Praha, ale nabízí hromadu kulturního a turistického vyžití! Tak se nechte překvapit a užijte si odpočinek v tomto nádherném městě, které svou infrastrukturou a stylem již připomíná Vídeň. Žádné uzounké uličky, tady jsou prostorné bulváry na denním pořádku.

  • KAM?  Maximus Resort****, Brno, Česká republika
  • KDY? Listopad 2020 – Květen 2021
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v 4* hotelu, snídaně, shuttle bus – bezplatný pravidelný spoj pro hotelové hosty ze zastávky Přístaviště k hotelu, Wi-Fi
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Screeshot termínů v Maximus resort na akční dovolenou
Interiér pokoje v Maximus resort u Brna, ideální na welness dovolenou nebo prosloužený víkend

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru