Connect with us

Letenky

Washington, D.C. bez přestupu z Vídně za akčních 9 490 Kč

Washington, D.C. bez přestupu z Vídně za akčních 9 490 Kč

S výhodnými letenkami do USA se poslední dobou roztrhl pytel a tato nabídka to jenom potvrzuje. Tuhý konkurenční boj leteckých společností přináší pro cestující ovoce v podobě přímého letu do Washingtonu, D. C. z Vídně za pouhých 9 490 Kč. V nabídce jsou termíny od listopadu do března 2020 a v ceně je příruční zavazadlo (odbavené lze dokoupit v rezervaci).

Reklama

Washington, D.C. za 9 490 Kč

běžná cena 14 000 Kč

✈ odlet z Vídně 🛄 příruční zavazadlo 📅 listopad – březen 2020

Vídeň Přímý let Washington, D.C. Přímý let Vídeň
10h 20m 8h 40m
za 9490 Rezervuj

Proč vidět Washington, D.C.

V hlavním městě Spojených států amerických najdete množství veřejných institucí a administrativních center, z nichž nejslavnější je jistě Bílý dům. Nečekejte žádné mrakodrapy. Žádná budova ve městě totiž nesmí být vyšší než slavný Monument. Washington si žije poklidnou atmosférou. Najdete tu nespočet zajímavých muzeí, mimo jiné například to, které se věnuje Občanské válce.

Washington monument

Jedinečný zážitek budete mít z procházky kolem Lincoln Memorial Reflecting Pool. Ve Washingtonu se jedná o největší „bazén“ a reflecting se mu říká proto, že se v něm odráží majestátní obelisk (Monument).

Víza do USA

Víza do USA sice nepotřebuješ, musíš si ale vyřídit elektronickou registraci ESTA. Vyjde tě na 14 USD a vyplníš ji pohodlně online z domu na oficiálních stránkách.

Klikněte pro komentář
Nahoru