Connect with us
Řím

Evropa

AKČNÍ LETENKY: Londýn, Malta, Řím a další od 942 Kč

AKČNÍ LETENKY: Londýn, Malta, Řím a další od 942 Kč

Pozor, tento článek obsahuje levné letenky! V rezervačních systémech se opět objevilo několik akčních tarifů do Evropy v termínech na podzim. Máš už naplánovaný svůj výlet k moři nebo poznávačku vysněné metropole?

Reklama

Jestli si chceš zajistit super letenky na ta nejoblíbenější místa, rezervuj dřív než ostatní. Kromě výběru TOP destinací pro tebe máme jako bonus i kód na slevu.

Cestuj na jistotu s pojištěním

  • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
  • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Jak využít slevu na letenky?

Zadej v objednávce kód PECKYAPPKA a zaplať o 500 Kč méně. Jen pamatuj, že objednávka musí být v hodnotě minimálně 600 Kč.

POZOR: Slevový kód platí pouze, pokud provedeš objednávku přes naši mobilní aplikaci Pelipecky. Zde je návod, jak slevu uplatnit.

Londýn

Kam se na podzim vydat?

Máme pro tebe 10 nejžádanějších kalendářů. Který zvolíš? Akční termíny jsou většinou na podzim. Co se odletů týče, vybrat si můžeš mezi Prahou, Vídní a dalšími blízkými letišti.

Výběr aktuálně nejoblíbenějších letenek

Malta

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (17 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru