Connect with us
Řím

Evropa

AKČNÍ LETENKY: Bergamo, Rhodos, Tirana a další od 748 Kč

AKČNÍ LETENKY: Bergamo, Rhodos, Tirana a další od 748 Kč

Pozor, tento článek obsahuje levné letenky! V rezervačních systémech se opět objevilo několik akčních tarifů do Evropy v termínech na jaro. Máš už naplánovaný svůj útěk za teplem nebo poznávačku vysněné metropole?

Reklama

Kam se na jaře vydat?

Máme pro tebe nespočet akčních kalendářů. Který zvolíš? Akční termíny jsou většinou na jaro. Co se odletů týče, vybrat si můžeš mezi Prahou, Vídní a dalšími blízkými letišti. Jestli si chceš zajistit super letenky, rezervuj dřív než ostatní.

Výběr akčních letenek

Cestuj na jistotu s pojištěním

  • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
  • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (17 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru