Connect with us
Řím

Evropa

AKČNÍ LETENKY: Benátky, Kypr, Řím a další od 653 Kč

AKČNÍ LETENKY: Benátky, Kypr, Řím a další od 653 Kč

Pozor, tento článek obsahuje levné letenky! V rezervačních systémech se opět objevilo několik akčních tarifů do Evropy v termínech na přelom jara a léta. Máš už naplánovaný svůj výlet k moři nebo poznávačku vysněné metropole?

Reklama

Jestli si chceš zajistit super letenky na ta nejoblíbenější místa, rezervuj dřív než ostatní. Kromě výběru TOP destinací pro tebe máme jako bonus i kód na slevu.

Cestuj na jistotu s pojištěním

  • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
  • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
  • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Jak využít slevu na letenky?

Zadej v objednávce kód PECKYAPPKA a zaplať o 250 Kč méně. Jen pamatuj, že objednávka musí být v hodnotě minimálně 500 Kč.

POZOR: Slevový kód tentokrát platí pouze, pokud provedeš objednávku přes naši novou mobilní aplikaci Pelipecky. Zde je návod, jak slevu uplatnit.

Kam se na přelomu jara a léta vydat?

Máme pro tebe 10 nejžádanějších kalendářů. Který zvolíš? Akční termíny jsou většinou na přelom jara a léta. Co se odletů týče, vybrat si můžeš mezi Vídní, Prahou, Brnem a Bratislavou.

Kypr

Výběr aktuálně nejoblíbenějších letenek

Benátky

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (16 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru