Connect with us

Letenky

Oh, Canada! Toronto z Prahy bez přestupu za 12 490 Kč!

Oh, Canada! Toronto z Prahy bez přestupu za 12 490 Kč!

Toronto je jako celá Kanada v kostce. Jedná se totiž o jedno z nejmultikulturnějších měst na světě, ve kterém můžeš uslyšet více než 140 jazyků. Přidej k tomu krásnou přírodu všude naokolo a získáš destinaci, která tě přímo zahltí novými zážitky. Letecká společnost Air Canada nyní navíc nabízí přímý let z Prahy za parádních 12 490 Kč! V ceně je 23kg odbavené zavazadlo a když si pospíšíš, stihneš ještě i termíny na léto a září.

Reklama

Toronto za 12 490 Kč

✈ přímý let z Prahy ???? 23kg zavazadlo ???? srpen – říjen 2019

REZERVOVAT LETENKU

Proč letět právě do Toronta?

Muzea, galerie, restaurace, umění, divadlo, sport, nakupování a mnoho dalších atrakcí, na které si jen vzpomeneš. Toronto je prostě jedinečný zážitek. Navštiv hokejovou síň slávy, CN Tower, nebo Baťovo muzeum bot (to, aby ti na druhém konci světa něco připomínalo domov). V Torontu je toho k vidění opravdu hodně. Město doslova roste každým dnem. Jak se Toronto během desetiletí změnilo, se můžeš podívat v jednom z našich článků.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru