Connect with us

Letenky

Leden ve znamení slev! Výprodej letenek od 190 Kč

Jestli přemýšlíš o tom nejlepším čase, kdy nakupovat letenky pro tento rok, máme pro tebe jasnou odpověď. TEĎ! Pelikán.cz dnes spustil výprodej více než 120 letenek s různými destinacemi už od 190 Kč. Kromě evropských metropolí v nabídce najdeš i levnou Severní i Jižní Ameriku, parádní letenky na Dálný východ, ale taky levné Sydney nebo Afriku, ze které jsou nejzajímavější asi Seychely.

Reklama

Akční ceny jsou k mání buďto do neděle, tedy 20.1.2019 nebo do vyprodání volných míst. Jakmile uvidíš akční termíny, doporučujeme ti ho ihned rezervovat, protože za pár minut už tam být nemusí. Tak šťastný lov!

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.8/5 - (5 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru