Connect with us

Afrika

Na samotný konec EU: Réunion z Vídně za 16 490 Kč

Hledáš neotřepanou exotickou destinaci pro svoji další dovolenou? Co takhle Réunion? Malý ostrov v Indické oceánu leží hned při Madagaskaru a nabízí jak tropické pláže, tak ohromující vnitrozemní scenérie plné sopečných kráterů, vodopádů a nedotčené divočiny. Díky letecké společnosti Air Mauritius můžeš letět z Vídně před Amsterdam a Mauricius. Letenku můžeš rezervovat za ceny o 16 000 Kč. To je na naše končiny parádní deal. V ceně je i 23kg odbavené zavazadlo.

Reklama

 

Ostrov Réunion od 16 490 Kč

✈ odlet z Vídně ???? 23kg zavazadlo ???? únor – říjen

REZERVOVAT LETENKU

Něco málo o Réunionu

Réunion je ostrov a zároveň zámořským regionem Francie. Ostrov leží v Indickém oceánu asi 200 km jihozápadně od ostrova Mauricius a východně od Madagaskaru. Je jedním z nejvzdálenějších regionů Evropské unie. Slovo La réunion znamená „sjednocení“.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru