Connect with us

Letenky

Pohřbili jsme vysoké ceny letenek! Halloweenský výprodej od 399 Kč

Plno skvělých letenek za šílené nízké ceny! Tak vypadá Halloweenský výprodej letenek z Česka a blízkých letišť v podání Pelikan.cz. Do neděle 23:59 můžeš rezervovat letenky od ďábelsky dobrých 399 Kč. Než zjistíš, která z letenek je ta pravá, můžeš si přečíst o tom, jak se Halloween slaví ve světě.

Reklama

Nabídka je pestrá, počet míst limitovaný, zájem ohromný, rezervuj proto rychlostí blesku!

KDY MÁM REZERVOVAT?

⏰ Letenky za super ceny rezervuj do půlnoci 4. listopadu, nebo do vyprodání míst ⏰

JAKÉ DESTINACE JSOU VE SLEVĚ?

✈ Mallorca, Boloňa, Oslo, Gothenburg, Krakov, Madrid, Barcelona, Paříž, Bukurešť, Milán, Londýn, Budapešť, Malta, Eindhoven, Pisa, Řím, Ammán, Marrákeš, Terceira, Funchal, Ponta Delgada, Chicago, New York, Hanoj, Los Angeles, Dillí, San Francisco, Denver, Peking, Toronto, Peking, Goa In, Kuala Lumpur, Jakarta, Manila, Bangkok, Káthmándú, Panama, Nairobi, Entebbe, Chongqing, Colombo, Bogota, Seychely, Trinidad a Tobago, Vancouver ✈

REZERVOVAT LETENKY

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru