Connect with us
Výprodej letenek, cestování Evropa

Evropa

VÝPRODEJ LETENEK OD 478 Kč! Procestuj Evropu snadno, rychle a za pár korun

VÝPRODEJ LETENEK OD 478 Kč! Procestuj Evropu snadno, rychle a za pár korun

Evropu opět zachvátila vlna cestování, nebo se tak aspoň brzo stane. Vždyť v našem výprodeji seženeš letenky nejen do žádaných metropolí již od 478 Kč! Jedná se o přímé lety a vybrat si můžeš přesně podle svého gusta, ať už tě láká procestovat Skandinávii, přímořské oblasti nebo krásné lesy a hory v Evropě.

Reklama

K mání jsou letenky společností Ryanair, easyJet, Volotea nebo Wizz Air Hungary a akční termíny objevíš hlavně v září nebo v říjnu. Cena letenek z Vídně začíná na zmiňovaných 478 Kč, z Prahy pak letíš od 626 Kč! Moc neváhej, termínů sice není málo, zájem je ale velký.

Výprodej letenek, Stockholm Ryaniar

Výprodej letenek po Evropě

PODMÍNKY VSTUPU DO JEDNOTLIVÝCH ZEMÍ

PODMÍNKY NÁVRATU Z DOVOLENÉ

Kromě letenek ti přidáme i tip na levné ubytování

Nezapomeň se nejdříve podívat na naši nabídku pobytů. A pokud hledáš výhodné ubytování samostatně, můžeš se ubytovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

… a tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Alicante

Výprodej letenek, výběr termínu bez problémů – Pelikán proplatí stornopoplatky v případě pozitivního COVID testu

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu COVID-19 testu! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (včetně).

Pojištění STORNO nově (od 1. června 2021) pokrývá v případě pozitivního RT-PCR testu na COVID před cestou 80 % stornopoplatků. Rovněž jsou v tomto pojištění zahrnuty náklady na změnu zpáteční cesty v případě onemocnění v destinaci. Pojištění ISTOTA pak zahrnuje obě zmíněné situace a přidává i léčebné náklady na COVID a náklady na karanténu v destinaci. Pojištění je platné pro všechny země světa a to bez ohledu na barvu v cestovatelském semaforu resp. jejich epidemickou situaci.

Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět. Stačí mít zakoupené pojištění ISTOTA, STORNO

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru