Connect with us

Asie

Vietnam s Turkish Airlines od 17 990 Kč: Zažij TOP místa země s open jaw letenkami

Vietnam s Turkish Airlines od 17 990 Kč: Zažij TOP místa země s open jaw letenkami

Snil(a) jsi o Vietnamu? Nyní máš skvělou příležitost poznat tuto zemi s open jaw letenkami s Turkish Airlines od 17 990 Kč. Přiletíš do Ho Či Minova Města na jihu země a odletíš z Hanoje na severu. Cestou mezi oběma městy tak můžeš poznat to nejlepší z Vietnamu. V ceně letenky máš také super palubní servis a 30 kg odbavených zavazadel.

Reklama

Co můžeš ve Vietnamu zažít?

Ho Či Minovo Město se nachází na jihu Vietnamu a je pulzující metropolí plnou kontrastů. Jeho ulice jsou plné motocyklů a nejrůznějších obchodů, což vytváří fascinující směs tradiční asijské kultury a moderního života. Ve městě se nachází také mnoho historických památek, například Náměstí nezávislosti s katedrálou Notre-Dame a budovou Pošty nebo památník Vo Vinh Tanha

Na druhé straně Hanoj, hlavní město Vietnamu, je známé svou bohatou historií a kulturou. Toto město má ve srovnání s Ho Či Minovým Městem mnohem klidnější atmosféru, široké bulváry a ulice lemované stromy. V Hanoji se také nacházejí některé z nejvýznamnějších historických památek, jako je starobylá pevnost Hoan Kiem, chrám Literatury a Ho Či Minovo Mauzoleum.

Od tradiční kuchyni přes pestré trhy až po fascinující historii. Hanoj a Ho Či Minovo Město jsou neodolatelné destinace, které stojí za to prozkoumat.

Na cestě z Ho Či Minova Města do Hanoje tě čeká toto:

Hue: se nachází přibližně na půli cesty mezi Hanojí a Ho Či Minovým Městem a je známé svou bohatou historií bývalého hlavního města Vietnamu. Ve městě se nachází působivá citadela se hřbitovem, krásné zahrady a královské paláce.

Da Nang: Toto rychle se rozvíjející město se nachází na pobřeží Středního Vietnamu a nabízí krásné pláže, působivé mosty (např. Most draka), moderní obchody a restaurace.

Hoi An: Další historické město, které se nachází na pobřeží Středního Vietnamu, je Hoi An. Návštěvníky lákají především jeho starobylé uličky, barevné lampióny a historické budovy.

Nha Trang: na pobřeží Jižního Vietnamu leží město Nha Trang, které je proslulé svými krásnými plážemi.

Đà Lạt: Toto horské letovisko, známé také jako “město věčného jara”, nabízí osvěžující únik z teplého tropického klimatu. Jeho zelené kopce, kvetoucí zahrady a jezírka z něj dělají ideální místo pro relaxaci a odpočinek.

Jak vypadá let s Turkish Airlines

Pokud jde o cestování v ekonomické třídě, Turkish Airlines může konkurovat jen velmi málo leteckých společností. Pojďte se společně se s námi podívat na to, co všechno na tebe čeká cestou do Bangkoku se společností Turkish Airlines.

Je zde dostatek místa pro nohy, loketní opěrky jsou pohodlné a i při výšce 190 cm můžete sedět stejně pohodlně jako osoby nižšího vzrůstu.

Samozřejmostí je polohování sedadla, můžete ho sklopit o 15 centimetrů, nastavit si můžete také opěrku hlavy, která je nastavitelná zleva i zprava. A pak je tu prostor pro nohy – 78 centimetrů dostanete v rámci evropských letů jen málokde – pokud mluvíme o běžné ekonomické třídě.

V ekonomické třídě dostanete klasický příbor a místo malého snacku (jak je obvyklé na krátkých letech po Evropě) dostanete kompletní menu – obsahující dvě menší jídla, dezert, vodu a jakýkoli alkoholický (pivo, víno) nebo nealkoholický nápoj.

Na dlouhém letu si můžete vybrat z více jídel a vzhledem k délce letu dostanete také více než jedno jídlo. Obvykle dostanete dvě hlavní jídla, několik snacků a neomezené množství nápojů (alkoholických i nealkoholických).

Multimediální svět, se kterým byste mohli létat klidně i týden v jednom kuse a neomrzel by vás. Pokud jste milovníci filmů, můžete si vybrat z desítek nejnovějších, nejoblíbenějších a samozřejmě také podle žánrů. Při dlouhých letech dostanete k dispozici také lepší sluchátka, pohodlný polštář a deku, která vás zahřeje.

Kosmetický balíček obsahuje zubní kartáček, zubní pastu, špunty do uší a masku na oči pro pohodlnější spánek, balzám na rty, cool ponožky a pantofle s logem Turkish Airlines.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru