Connect with us

Citybreaky

POBYT DNE: Slunná Valencie ve 3* hotelu se snídaní od 7 190 Kč

POBYT DNE: Slunná Valencie ve 3* hotelu se snídaní od 7 190 Kč

Ve Valencii svítí slunce více jak 300 dní v roce. Pravděpodobnost, že tvé fotky nejzajímavějších míst města budou s modrou oblohou, je tak vysoká. Nádherné počasí ovšem není ten největší důvod, proč město navštívit. Španělská města jsou proslulá monumentálními stavbami, hrady a památkami. Valencie není pozadu a má rozhodně co nabídnout. Daleko to není ani na pláž, a pokud se zajímáš o kulturu, ve Valencii se pořád něco děje. Stačí vyrazit do víru města a narazíš na aktivity všeho druhu. Tance, koncerty, sportovní události, rušné restaurace i romantická a klidná místa.

Reklama

V hotelu najdeš bazén, posilovnu, moderní, pohodlné pokoje a samozřejmě bezplatné Wi-Fi připojení. Těšit se můžeš také na skvělé snídaně formou bufetu.

  • KAM? Ilunion Valencia 3***, Valencie, Španělsko
  • KDY? Říjen – prosinec 2023
  • ODKUD? Z Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, ubytování ve 3* hotelu, Snídaně formou bufetu
  • HODNOCENÍ HOTELU: 8 z 10 (booking)
Valencie Ilunion Valencia 3 terasa

Valencie Ilunion Valencia 3 recepce

Valencie

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru