Connect with us
Turkish Airlines

Novinky

Turkish Airlines nakonec nespustí novou linku z Katovic, ale z Krakova

Turkish Airlines nakonec nespustí novou linku z Katovic, ale z Krakova

Tento týden se v rezervačním systému Turkish Airlines objevily lety z Krakova do Istanbulu. Turecký dopravce bude na této trase létat třikrát týdně. S největší pravděpodobností to znamená, že Turci nebudou létat z letiště v Pyrzowicích (Katovice) a lety z Krakova do největšího tureckého města tak budou realizovat společně s polskými LOT Polish Airlines.

Reklama

Akční letenky Turkish Airlines

Proč létat právě s Turkish Airlines?

Dopravce nabízí i v ekonomické třídě neobyčejný komfort a zajímavý servis. Sedadla cestujících figurují 6palcovým (15cm) sklonem, opěrkou hlavy a nohou, šířkou více než 19 palců a pevným 31cm (79cm) prostorem na nohy. Ten je doplněn 12palcovým multimediálním displejem nabitým hodinami filmů, hudby a TV a nabíjecím zařízením pro elektronická zařízení na každém sedadle.

Turkish Airlines jsou pro mnohé cestovatele nejlepšími aerolinkami na krátké i dlouhé vzdálenosti. Kvalitu jejich ekonomické třídy dokonce ocenili i v prestižní anketě World Travel AwardsTurecké aerolinie získaly prvenství v kategorii Nejlepší letecká společnost v Evropě za rok 2022, mimo to si odlesly další tři ceny.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru