Connect with us
Turkish Airlines

Afrika

Istanbul, Zanzibar, Mauricius a Srí Lanka s letenkami Turkish Airlines! Objev svět už od 4 990 Kč

Istanbul, Zanzibar, Mauricius a Srí Lanka s letenkami Turkish Airlines! Objev svět už od 4 990 Kč

Vyraz do exotiky na palubě aerolinky Turkish Airlines. U této letecké společnosti totiž více než jinde platí, že i cesta je cíl. Vyber si z pestré nabídky letenek tu svou a odleť do vysněné destinace. Ať už tě fascinuje Istanbul s atmosférou tisíce a jedné noci nebo sníš o tropických plážích s bílým pískem, který kontrastuje s vlnami Indického oceánu či tě lákají historické památky a procházky po čajových plantážích, je na čase začít spřádat plány. Vydej se vstříc zážitkům.

Reklama

Pohádkový Istanbul

Istanbul je jako z pohádky tisíce a jedné noci. Architektura, které dominují nádherné mešity a minarety, vytváří společně s všudypřítomnou vůní koření kouzlo, jež přitahuje turisty z nejrůznějších koutů světa.

Istanbul

Autentický Zanzibar

Zanzibar nejsou jenom nádherné bělostné pláže s jemným pískem a tyrkysovou vodou. Je to právě i zdejší autentická atmosféra dotvořená osvěžující vůní oceánu, kterou za rohem střídá vůně místního koření. Jestli máš chuť tento exotický ráj poznat, chyť letenku s Turkish Airlines a začni se těšit.

Zanzibar

Exotický Mauricius

Mauricius nabízí úžasné pláže s tyrkysovou vodou, ale dobrodruhům určitě neunikne hornaté vnitrozemí. To přímo láká si obout turistické boty a vydat se vstříc zážitkům. Ostatně ty na tebe čekají i pod vodou, kvůli zdejším vodám se sem sjíždí mnoho fanoušků potápění a šnorchlování. Na nic nečekej a rezervuj letenky s ohromným 46kilovým zavazadlem.

Mauricius

Rozmanitá Srí Lanka

Srí Lanka je zemí, jejíž typickou vůní je čaj. Je to oblíbená destinace všech obdivovatelů nekonečných pláží, krásné přírody a skvělých vln na surfování. Typickou atmosféru dotváří vstřícnost místních obyvatel.

Srí Lanka

Proč letět právě s Turkish Airlines?

Turkish Airlines nabízí i v ekonomické třídě neobyčejný komfort a zajímavý servis. Sedadla cestujících figurují 6palcovým (15cm) sklonem, opěrkou hlavy a nohou, šířkou více než 19 palců a pevným 31cm (79cm) prostorem na nohy. Ten je doplněn 12palcovým multimediálním displejem nabitým hodinami filmů, hudby a TV a nabíjecím zařízením pro elektronická zařízení na každém sedadle.

Turkish Airlines jsou pro mnohé cestovatele nejlepšími aerolinkami na krátké i dlouhé vzdálenosti. Kvalitu jejich ekonomické třídy dokonce ocenili i v prestižní anketě World Travel Awards. Turecké aerolinie získaly prvenství i v roce 2020 a porazily tak velmi silnou konkurenci v evropském leteckém průmyslu. Mezi nominovanými v ekonomické třídě byly mimo jiné společnosti Air France, British Airways, Lufthansa a KLM.

Před koronakrizí měly Turkish Airlines jednu z nejrozsáhlejších sítí na světě s 50 domácími a 246 mezinárodními destinacemi ve 123 zemích.

Turkish Airlines

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru