Connect with us
Niagarské vodopády

Amerika

Niagarským vodopádům vstříc! Toronto z Ostravy v akci od 9 990 Kč

Niagarským vodopádům vstříc! Toronto z Ostravy v akci od 9 990 Kč

Toronto je považováno za srdce Kanady. Je moderním a dynamickým městem, které má díky své poloze u jezera Ontario blízko k přírodnímu divadlu s názvem Niagarské vodopády. Vydej se za jejich ohlušujícím burácením v květnu s letenkami z Ostravy. Speciálně u Pelikána je nyní pořídíš za 9 990 Kč – k získání exkluzivní ceny stačí vytvořit rezervaci minimálně 2 osob. K letenkám s aerolinkami LOT máš navíc parkování na letišti Ostrava zdarma.

Reklama

Akční letenky do Toronta

Kromě výhodného kalendáře (s tagem „min. 2 cestující“), který je určen pro vytvoření objednávky pro dvě a více osob, přidáváme do nabídky rovněž variantu pro sólo cestovatele s termíny na duben za 9 990 Kč a s termíny na květen za 10 590 Kč.

 • Odkud? Z Ostravy s 1 přestupem ve Varšavě
 • S kým? Letecká společnost LOT Polish Airlines
 • Kdy? Duben – květen 2023
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, parkování na Letišti Leoše Janáčka až do návratu

Toronto

Co zažít v Torontu a jeho okolí?

Východní pobřeží Kanady je pestré a rozhodně se máš na co těšit. Ochutnáš koktejl namíchaný z moderních měst i nespoutané přírody. Konkrétně Toronto, které najdeš na břehu jezera Ontario, je skvělým výchozím bodem pro poznávání všech místních krás. Kanadská metropole je dynamickým místem, kde najdeš například náměstí Yonge-Dundas – takové torontské Times Square. Zajdi se podívat ke Campbell House, nejstaršímu domu v Torontě, ke slavné CN Tower nebo se vydej za atmosférou do tržnice St. Lawrence Market.

Hokejovým fanouškům asi ani nemusíme říkat o Hockey Hall of Fame a milovníkům přírody jen připomeneme jednu z nejvyhledávanějších atrakcí – Niagarské vodopády.

Podmínky vstupu do Kanady

Kanada na podzim 2022 zrušila pro cestující z Česka všechna příjezdová opatření související s koronavirem. Není nutné potvrzení o očkování, test, aplikace AriveCan ani absolvování karantény. Návrat ze zahraničí zpět do České republiky je rovněž bez omezení.

Niagarské vodopády

Kde se ubytovat v Torontu?

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Půjč si auto a objev všechny krásy Kanady

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru