Connect with us

Letenky

Tohle tu ještě nebylo! Letiště Vídeň má letenky od 1 233 Kč!

Vídeňské letiště se těší množství nových linek a my se zase těšíme ze super cen letenek. V prodeji se totiž objevily lety do evropských metropolí od 1 233 Kč zpátečně a do vzdálenějších destinací Afriky, Asie a Ameriky již od 1 233. To je skvělá zpráva, protože letiště Schwechat je dobře dostupné i pro Čechy, resp. Moraváky. Navíc nabízí pohodlné business salónky i nové restaurace. Z vídeňské nabídky pro vás vybíráme to nejlepší.

Reklama

1. Vídeň – Gdaňsk – Vídeň

✈  REZERVUJ OD 1 233 Kč   ✈

2. Vídeň – Tuzla – Vídeň

✈ REZERVUJ OD 1 233 Kč ✈

3. Vídeň – Ohrid – Vídeň

✈ REZERVUJ OD 1 340 Kč ✈

4. Vídeň – Malta – Vídeň

✈ REZERVUJ OD 1 589 Kč ✈

5. Vídeň – Bergen – Vídeň

✈ REZERVUJ OD 1 759 Kč  ✈

 

6. Vídeň – Larnaca – Vídeň

✈ REZERVUJ OD 2 831 Kč ✈

7. Vídeň – Reykjavík – Vídeň

✈ REZERVUJ OD 3 338 Kč ✈

8. Vídeň – Amsterdam -Vídeň

✈ REZERVUJ OD 3 190 Kč ✈

9. Vídeň – Bukurešť – Vídeň

✈ REZERVUJ za 2 990 Kč ✈

 

10. Vídeň – Paříž – Vídeň

✈ REZERVUJ ZA 3 890 Kč ✈

11. Vídeň – Peking – Vídeň

✈ REZERVUJ ZA 13 490 Kč ✈

12. Vídeň – Bangkok – Vídeň

✈ REZERVUJ ZA 14 190 Kč ✈

 

Tady nabídka letenek nekončí!

Podívej se na celou nabídku a rozleť se do vzdálených destiancí za parádní ceny.

✈ Ukázat super letenky ✈

 

Proč se vyplatí létat z Vídně?

Vídeňské letiště se již několik let po sobě umisťuje v žebříčku nejlepších letišť celého světa na nejvyšších příčkách.  I v roce 2018 mu patří skvělé 70. místo v prestižním hodnocení SKYTRAX. Jedná se o celosvětovou anketu bristké agentury, která analyzuje služby v letecké dopravě. Zúčastňuje se jí přes 14 mil. leteckých cestujících, kteří podle téměř čtyřicítky ukazatelů hodnotí kvalitu služeb na více než 550 nejfrekventovanějších letištích na celém světě.

Náš tip: Na jaře roku 2017 začal známý britských šéfkuchař Jamie Oliver realizovat plán ve spolupráci s vídeňským letištěm. Otevřel tam svoji restauraci a to přímo uprostřed nejfrekventovanějšího terminálu 3. Podnik nese jméno Jamie’s Deli a šéfkuchař v něm nabízí tzv. „super food“, které si cestující mohou vzít s sebou. Zákazníci si mohou vybrat z nabídky čerstvých smoothie, sendvičů, různých druhů pizz a množství salátů. V ranních hodinách tu koupíte i klasickou anglickou snídani. Jamieho restaurace otevírá v 5 ráno a zavírá v 10 večer.

Zdroj fotografie: Viennaairport.com

Business salónky

Vytěžte maximum z času před svým odletem nebo během transferu a vychutnejte si pohodlné salónky na Letišti Vídeň (JET Lounge, AIR Lounge, SKY Lounges). Čeká na vás pestrý bufet firmy Do & Co, alkoholické i nealkoholické nápoje, WLAN zdarma, široký sortiment mezinárodních novin a časopisů, relaxační a masážní křesla, sprchy i kuřácké kabiny. Pasežéři s letenkami do první a business třídy různých leteckých společností, platebními nebo členskými kartami mají salónky dispozici bezplatně. Kromě toho jich může využívat každý pasažér, nezávisle od letecké společnosti, za cenu €29,90. Jsou otevřeny denně od 5:00 do 22:00 (některé i do 24:00).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
2 Comments

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru