Connect with us
Vánoční dárky tipy

Novinky

Tipy na dárek: 7 cestovatelských vychytávek, jimiž na Vánoce ohromíš

Tipy na dárek: 7 cestovatelských vychytávek, jimiž na Vánoce ohromíš

Hledáš originální dárek pro blízkého? Věnuj zážitek nebo cool doplněk do domácnosti. Hledáš praktický dárek pro cestovatele? I pro tento případ pro tebe máme několik tipů. Některé jsme ti již představili v našem zvláštním článku, dnes ti ale přinášíme článek rovnou s odkazy, abys dané věcičky ani nemusel hledat!

Reklama

Ať už je to mamka, dědeček, přítel nebo nejmladší člen rodiny, milou pozornost si zaslouží všichni, že? Existuje mnoho cestovatelských pomůcek, které dokáží zpříjemnit let, ušetřit místo v zavazadle či prodloužit život elektronických mazlíčků. Pelipeckáři proto posbírali vánoční nápady a přinášejí tipy na dárky pro všechny, kteří milují cestování. A možná i pro ty, kteří necestují, ale díky novému dárku začnou. ????

1. Cestovatelský zážitek ve formě poukazu

Dárkový poukaz cestování Pelikán

Pokud tě letos nelákají nákupy v obchodních centrech a necháváš si kupování dárků na poslední chvíli, máme pro tebe dobrou zprávu. Nemusíš běhat z obchodu do obchodu, tlačit se se stovkami lidí a prohrabávat se ve výprodejích – tento peckový dárek vyřídíš online klidně i 24. prosince.

Pamatuješ si všechny ty svetry, které sis oblékl(a) jednou ze slušnosti a pak už odpočívaly v hlubokých útrobách skříně? S dárkovými poukazy v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč, 1 500 Kč, 2 000 Kč, 5 000 Kč nebo jiné částce, kterou si zvolíš, se trefíš do vkusu každému členu rodiny. Zbav se letos stresu a kup univerzální dárek, který potěší každého. Cestování přece miluje každý a příští rok bude cestování přát mnohem víc než tento!

Výhody dárkového poukazu

  • Daruješ, kolik uznáš za vhodné – můžeš si vybrat i vlastní hodnotu poukazu
  • Poukaz přiletí na e-mail ihned
  • Obdarovaný má celý rok na rozmyšlenou, na co poukaz použije – platnost poukazu je do konce následujícího kalendářního roku
  • Uplatnění téměř na cokoli z nabídky Pelikána (letenka, dovolená, pobyt)

2. Cool potah na cestovní kufr nebo raději nový kufr?

Nemusíš být módním maniakem, abys chtěl vypadat vždy tip-top nebo s výrazem „I do not care“ měl vše dokonale nakombinované do nejmenších detailů. Pokud máš pocit, že tento popis je o tobě, tak si prohlédni tyto potahy na kufry a představ si je v kombinaci s tvým nejlepším cestovatelským outfitem. Ale pozor, asi jim neodoláš.

Tip na dárek? Co na Vánoce nový kufr?

3. Dřevěná mapa na stěnu je hitem i letošních Vánoc

Mapy měly vždy své kouzlo. Někomu stačí papírová mapa menšího rozměru a někdo to chce povýšit na zcela jinou úroveň. Naše dřevěná mapa je perfektním způsobem, jak efektně dostat celý svět na stěnu svého pokoje, haly, obývacího pokoje, kanceláře či chaty.

Dřevěná mapa na Vánoce, Pelikán

Kombinací řezacích, gravírovacích přístrojů a ručního barvení i lepení vzniká originální hodnotný výrobek, který svým dřevěným provedením zpříjemní váš prostor a potěší duši každého objevitele či milovníka cestování.

Pokud navíc do 16. 12. použiješ speciální pelikánský slevový kód PELIKANBF, máš to o 10% levnější, na odkazu níže najdeš i další tipy na dárky pro milovníky map.

4. Stylová Powerbanka potěší každého cestovatele

Nevíme, zda bychom mezi našimi čtenáři našli někoho, kdo by POWERBANKU nepovažoval za nezbytnou pomůcku během určitých dlouhodobých rekreačních činností. Ať už chceme nebo ne, bez nabitého telefonu už sotva dokážeme přežít. Powerbanka je tedy více než užitečná, o tom není pochyb. Ale kdo řekl, že nemůže být zároveň i krásná a designová?

Stylová powerbanka jako dárek na Vánoce pro cestovatele
Stylová powerbanka jako dárek na Vánoce pro cestovatele

5. Ekologický hrnek nebo láhev chrání naši planetu

Ekologické a antibakteriální. Pokud tvou pozornost upoutalo slovo „antibakteriální“, rádi bychom tvou představu o těchto šikovných věcech doplnili. Kromě toho, že se svým materiálem starají o tvé zdraví, budou tvoji pomůckou i v případě, že v rámci zdravé životosprávy „krabičkuješ“. Pokud si raději sbalíš hrst mandlí, než si koupíš balenou bagetu na pumpě, tyto hrnky a láhve budeš jednoznačně milovat.

Ekologická lahev jako dárek na Vánoce pro cestovatele
Ekologická lahev jako dárek na Vánoce pro cestovatele

6. Batoh pro létání s Ryanair a Wizzair – to jsou tipy na dárek pro milovníky evropských výletů

Batoh Pelimart Vánoce dárek

Kompaktní, univerzální vak ocení každý cestovatel, který má rád pořádek a organizaci. Tento patnáctipalcový batoh, vhodný i pro laptop, potěší nejen dvěma samostatnými složkami, přední a boční kapsou na zip, ale zejména zabudovaným USB kabelem.

Je pochopitelné, že pro milovníky Pelikána je tento batoh speciální. Na černém základě se usmívá přátelská hlava tohoto ptáka, čili emblém naší společnosti. Nicméně důležité je vědět i to, že vyhovuje požadavkům leteckých společností Ryanair a WizzAir na rozměry malé příručního zavazadla.

7. Nekonečný polštář do letadla pro komfortní cestování

Infinity pillow jako dárek na Vánoce

Velký, malý, střední, plochý, měkký, tvrdý, dekorační, péřový, anatomický, zkrátka polštáře jsou různé. Slyšel jsi už ale o nekonečném polštáři? Vem si ho jen jednou na výlet, stane se z něj spolucestující na celý život. Můžeš s ním spát kdekoliv, bude milovat každou část tvého těla a v jakékoliv poloze.

Všechny ostatní tipy na dárky najdeš na pelikánském e-shopu pelimart.cz.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru