Connect with us

Letenky

Po stopách indiánů. Peru z Barcelony za 10 790 Kč.

Vydejte se po stopách prastarých indiánských civilizací do hornatého Peru! Objevte neuvěřitelné scenérie Machu Picchu, posledního útočiště domorodých obyvatel nebo obrazce na planině Nazca, které působí, jako by je snad ani nemohl vytvořit člověk. Peru možná nepatří mezi nejbohatší země na světě, to se ovšem týká pouze financí. Co se týče kulturního dědictví, nebudete vědět kam dřív skočit. V kombinaci s úchvatnou krajinou a nesmírně dobrými lidmi si můžete být jisti, že na toto dobrodružství budete vzpomínat do konce života. Letenky do hlavního města Lima nepatří mezi ty nejlevnější, máme pro vás ale jednu, která stojí za pozornost. Vydejte se do Barcelony. Právě odtud totiž chytíte zpáteční let za parádních 10 790 Kč. Tak co? Jste připraveni na nezapomenutelnou cestu?

Reklama

Lety operuje letecká společnost Air France:

Barcelona – Lima – Barcelona

za 10 790 Kč

Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg

Lama v PeruPoušť v PeruJezero v Peru

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru