Connect with us

Cestopisy

Stockholmské metro je jedno z nejkrásnějších míst na světě

Stockholmské metro je jedno z nejkrásnějších míst na světě

V útrobách jedné nádherné severské metropole leží nejdelší umělecká galerie na světě. Víte která? Řeč je o Stockholmu a jeho unikátním podzemním dopravním systému. Každá stanice je jiná, nevšední, originální a nabízí odlišný zážitek. A tak jak to už v galeriích bývá zvykem, nechybí sochy, malby a různé další útvary umění 21. století. Ruku k dílu přiložilo až 150 umělců, možná i proto tu nenajdete stejnou zastávku a každá ve vás zanechá jiný dojem. Stockholmské metro zkrátka působí jako místo vytržené z reality. Podívejte se na kratičké video od Great Big Story a inspirujte se -. Stockholm je dokonalý zážitek!

Reklama

Stockholmské metro v minutovém videu:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru