Connect with us
Západ slunce na Ischii.

Dovolené

SPECIÁLNÍ NABÍDKA: Sleva až 20 % na čarokrásnou Ischii

SPECIÁLNÍ NABÍDKA: Sleva až 20 % na čarokrásnou Ischii

Už dlouho posloucháte, jaká je italská Ischie kouzelná? Navštivte ji v květnu a probuďte se do slunečného dne s jemně vanoucím větříkem od moře. Celý ostrov kvete do krásy a i kdyby počasí stávkovalo, teplé prameny jsou zárukou výborné dovolené. A nezapomeňte, k pobytům na Ischii vám přibalíme i česky hovořícího delegáta. Podělí se s vámi o cenné informace a představí vám možnosti, kam se vydat na výlet, abyste poznali Ischii ještě o něco lépe.

Reklama

Albatros

V hotelu si zamilujete středomořský šarm a polohu jen pár minut od pláže Cava dell Isola. Pokud zatoužíte po romantické procházce, jistě oceníte blízkost zálivu Baia di Citara a slavných zahrad Poseidona. A co ta rána s mořským vánkem? Všechny pokoje mají balkón nebo terasu s výhledem na moře.

3*Albatros od 9 590 Kč

✅ český delegát ✅ polopenze ✅ odlet z Prahy

REZERVOVAT DOVOLENOU

Bazén hotelu Albatros.

Villa Rita

Pokud toužíte po soukromí a klidné atmosféře, rodinný hotel Villa Rita je pro vás tou správnou volbou. Jeho poloha je jako vytržená z romantického filmu – najdete ho na skalnatém výběžku nad zálivem Scanella. Užijete si tam nejen dechberoucí výhledy na moře, ale i kyčovitě krásné západy slunce.

3* Villa Rita od 8 590 Kč

✅ český delegát ✅ snídaně ✅ odlet z Prahy

REZERVOVAT DOVOLENOU

Hotel Villa Rita na Ischii.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.8/5 - (6 votes)
Klikněte pro komentář

Cestování je láska, to Lenka ví už dlouho. Hlavu jí zamotalo Slovinsko, Japonsko, Austrálie, Jihovýchodní Asie, ale i Spojené státy americké, které procestovala křížem krážem. Při první příležitosti v práci žadoní o další dovolenou, protože s oblibou tvrdí, že cestování lidem otevírá oči. A není nic krásnějšího než objevovat, že existuje i svět mimo naši komfortní zónu.

Nahoru