Connect with us
Spací kabinky na letišti Vídeň

Novinky

NOVINKA: Na letišti Vídeň přibylo 16 spacích kabinek. Noc vyjde na 48 eur

NOVINKA: Na letišti Vídeň přibylo 16 spacích kabinek. Noc vyjde na 48 eur

Italský start-up Zzzleepandgo otveřel na letišti Vídeň 16 speciálních spacích kabinek. Cena za hodinu pronájmu vyjde na 9 eur (v přepočtu zhruba 220 Kč), celá noc (check-in od 20:00 a check-out do 10:00) pak stojí 48 eur (cca 1 180 Kč). Kabinky se nachází na Terminálu 3. Rezervaci je možné provést online nebo přímo na místě.

Reklama

Nové kapsle resp. kabinky start-up představuje jako „inteligentní salonky“, které mají cestujícím poskytnout exkluzivní a klidné místo k práci, odpočinku nebo přenocování.

Do konce roku 2022 by se kabiny Zzzleepango měly objevit na 16 různých mezinárodních letištích v devíti zemích.

Spací kabinky na letišti Vídeň

Spací kabiny jsou vybaveny elektrickými a USB porty, bezplatným internetem, policemi a skládacím stolkem. Kromě toho jsou všechny spací moduly vybaveny multimediálním zábavním systémem pro streamování filmů a hudby, stejně jako pro ovládání ventilace, osvětlení a neprůhledných závěsů.

Spací kabinky na letišti Vídeň

Hosté se registrují přímo ve spací kabině dle vlastního výběru prostřednictvím moderního touchpadu a virtuální recepce. Ta načte jejich pas, kreditní kartu a v závislosti na požadavcích také COVID pas.

Spací kabinky na letišti Vídeň

Cestující může kdykoli během doby pronájmu vyjít nebo vstoupit do kabiny. Po uplynutí doby pronájmu se kabina vyčistí a vydezinfikuje. Salonky jsou rovněž vybaveny automatickým ventilačním systémem, který ze vzduchu odstraňuje bakterie a viry.

Spací kabinky na letišti Vídeň

Generální ředitel vídeňského letiště Julian Jäger k novince uvedl: „S okamžitou platností nabízíme všem cestujícím novou, pohodlnou službu na terminálu. Cestující, kteří na letišti zůstanou delší dobu, mohou nyní překlenout čekací dobu uvolněně a klidně v moderních spacích kabinách vyvinutých společností Zzzleepandgo.“

Akční letenky z Vídně

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.2/5 - (5 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru