Connect with us

Asie

10 soukromých ostrovů, které si můžete dovolit pronajmout!

10 soukromých ostrovů, které si můžete dovolit pronajmout!

Pronájem soukromého ostrova zní na první poslech jako příběh horního milionu. Existují ale i ostrovy, které se dají pronajmout za cenu lepšího hotelového pokoje a jsou skvělým místem třeba na takovou narozeninovou oslavu, svatbu nebo další události pro vícero lidí. Tady jsou seřazené podle ceny:

Reklama

10. Colleton River Plantation, Jížní Karolína

Až někdy zabloudíte do USA a na vašem itineráři se objeví i Jižní Karolína, vyzkoušejte ubytování v této soukromé oáze. Daleko od ruchu resortů, jen na skok od krásné nedotčené přírody. Tuhle parádu si jako parta můžete užít od v přepočtu 7 000 Kč na noc.

Zdroj fotografie: Tripadvisor.com

9. Bird Island, Belize

Skutečný ráj na zemi za 10 000 Kč za noc. Bird Island leží ve středu korálové bariéry, ve které můžete pozorovat rozmanitý podvodní život a koupat se v křišťálově čisté vodě. Pěkné počasí je tu prakticky po celý rok.

Zdroj fotografie: Tripadvisor.com

8. Area 51, Ship Channel Cay, Bahamy

Vyhřívat se pod karibským sluncem úplně o samotě? Tento sen se vám splní, pokud si pronajmete chatku na Ship Channel Cay. Za cenu cca 10 500 Kč za noc máte v ceně i 24hodinový servis, takže auto můžete klidně nechat na pevnině.

Zdroj fotografie: Tripadvisor.com

7. Private Island Rental, Thousands Islands, New York

Soukromý ostrovy omývaný vyhřátými vodami místního jezera a ubytování v podobě útulné chatky. To nabízí Private Island Rental ve státě New York za 14 000 Kč na noc. 360° výhled na jezero máte grátis.

Zdroj fotografie: Tripadvisor.com

6. Prospect Point House, Bahamy

Dokonalý únik od starostí představuje Prospect Point House na Bahamách. Nachází se v odlehlejší části, ale to neznamená, že se tam budete nudit. Mezi oblíbené aktivity patří windsurfing nebo plávání s prasátky. Pobyt vás vyjde na 16 600 Kč za noc.

Zdroj fotografie: Tripadvisor.com

5. Ipil Waterfront, Filipíny

Ubytování ve vile obklopené bílými plážemi s výhledem na monumentální vrcholky kopců. To nabízejí Filipíny, konkrétně výčnělek na ostrově Palawan. S atraktivitou destinace stoupá i cena. Ubytovat se můžete za 18 500 Kč na noc.

Zdroj fotografie: Tripadvisor.com

4. East Sister Rock, Florida

Dovolenou o samotě si užijete i na rušné Floridě. Tříminutová jízda člunem vás přivede na East Sister Rock. Jestli děláte rádi věci ve velkém stylu, můžete přiletět i vrtulníkem. Za takovou americkou okázalost, ale hlavně soukromí, zaplatíte od 36 500 Kč za noc.

Zdroj fotografie: Tripadvisor.com

3. Exclusive Private Island Custom, Belize

Tento soukromí ostrov pro 14 osob nabízí všechno, co jste si kdy přáli. Kompletní personál, člun, osobního kapitána, výbavu na všechny vodní sporty a jedinečný výhled na nedaleké pohoří. To celé za zhruba 39 000 Kč za noc.

Zdroj fotografie: Tripadvisor.com

2. Cherry Island, Kanada

Třešňový ostrov je nádhernou destinací pro dovolenou, která leží uprostřed jezera Muskoka v kanadském státě Ontario. Ubytování v architektonicky dokonalé vile vás vyjde nejméně na 52 000 Kč.

Zdroj fotografie: Tripadvisor.com

1. Royal Belize, Belize

Tím nejdražším špásem na seznamu je soukromý ostrov v Belize. Za zhruba 117 000 Kč za noc se tu ubytuje až 18 lidí. Kompletní personál i vodní sporty jsou na ostrově samozřejmostí.

Zdroj fotografie: Tripadvisor.com

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    3.3/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru