Connect with us

Letenky

Žádná Atlantida, ale Atlantik! Azory i Madeira z Vídně s TAPem od 4 290 Kč!

Žádná Atlantida, ale Atlantik! Azory i Madeira z Vídně s TAPem od 4 290 Kč!

Atlantidu jsme sice pořád ještě nenašli, ale Atlantik můžeme jedině doporučit. Právě tento oceán nabízí takové cestovatelské perly, jakými jsou Azorské ostrovy i Madeira. Letecká společnost TAP Portugal právě nabízí akční letenky z Vídně od 4 290 Kč! Termíny jsou i na léto, radíme si ale pospíšit, protože o ně bývá pochopitelně největší zájem a vyprodávají se jako první. Kromě Azor a Madeira navíc můžeš rezervovat i Lisabon z Vídně za skvělých 2 290 Kč

Reklama

Azory od 4 290 Kč

✈ odlet z Vídně ???? příruční zavazadlo ???? březen – prosinec

CHCI REZERVOVAT LETENKU

Madeira za 4 390 Kč

✈ odlet z Vídně ???? příruční zavazadlo ???? březen – prosinec

CHCI REZERVOVAT LETENKU

Azory

Portugalci toto místo přezdívají Havají Atlantiku. Devět ostrovů ležících 1300 km od pevniny patřících do územního celku Portugalska, to jsou Azorské ostrovy. Černá barva písku, tmavé vulkanické útesy a vlnami ošlehané pláže naštěstí nelákají každého, a proto toto unikání místo nezná takový pojem jakým je masový turismus. Pokud milujete turismus, koupání a klid od rušných míst, Azorské ostrovy vám doporučujeme všemi deseti. Je to místo, kde můžete sledovat život velryb, podnikat dobrodružné plavby lodí, vylézt na nádherná sopečná pohoří a objevovat kaňony, surfovat, zkrátka dělat všechny vodní sporty, které vám snad napadnou.

Madeira

Portugalská kultura, pohodová atmosféra, či skvělá gastronomie jsou jen začátkem. Tato zelená perla Atlantiku vás dostane svou úžasnou přírodou. Domácí jsou na ní velmi hákliví – přírodní rezervace zabírá většinu souostroví. A skutečně je na co se těšit – Madeira vypadá po celý rok jako jedna velká rozkvetlá zahrada a žije tu mnoho motýlů, netopýrů, plazů a hmyzu. Madeiru si užijete v každou roční dobu i v zimě. Tady je 8 tipů, co na ní podniknout.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru