Connect with us

Letenky

Žádná Atlantida, ale Atlantik! Azory i Madeira z Vídně s TAPem od 4 290 Kč!

Žádná Atlantida, ale Atlantik! Azory i Madeira z Vídně s TAPem od 4 290 Kč!

Atlantidu jsme sice pořád ještě nenašli, ale Atlantik můžeme jedině doporučit. Právě tento oceán nabízí takové cestovatelské perly, jakými jsou Azorské ostrovy i Madeira. Letecká společnost TAP Portugal právě nabízí akční letenky z Vídně od 4 290 Kč! Termíny jsou i na léto, radíme si ale pospíšit, protože o ně bývá pochopitelně největší zájem a vyprodávají se jako první. Kromě Azor a Madeira navíc můžeš rezervovat i Lisabon z Vídně za skvělých 2 290 Kč

Reklama

Azory od 4 290 Kč

✈ odlet z Vídně ???? příruční zavazadlo ???? březen – prosinec

CHCI REZERVOVAT LETENKU

Madeira za 4 390 Kč

✈ odlet z Vídně ???? příruční zavazadlo ???? březen – prosinec

CHCI REZERVOVAT LETENKU

Azory

Portugalci toto místo přezdívají Havají Atlantiku. Devět ostrovů ležících 1300 km od pevniny patřících do územního celku Portugalska, to jsou Azorské ostrovy. Černá barva písku, tmavé vulkanické útesy a vlnami ošlehané pláže naštěstí nelákají každého, a proto toto unikání místo nezná takový pojem jakým je masový turismus. Pokud milujete turismus, koupání a klid od rušných míst, Azorské ostrovy vám doporučujeme všemi deseti. Je to místo, kde můžete sledovat život velryb, podnikat dobrodružné plavby lodí, vylézt na nádherná sopečná pohoří a objevovat kaňony, surfovat, zkrátka dělat všechny vodní sporty, které vám snad napadnou.

Madeira

Portugalská kultura, pohodová atmosféra, či skvělá gastronomie jsou jen začátkem. Tato zelená perla Atlantiku vás dostane svou úžasnou přírodou. Domácí jsou na ní velmi hákliví – přírodní rezervace zabírá většinu souostroví. A skutečně je na co se těšit – Madeira vypadá po celý rok jako jedna velká rozkvetlá zahrada a žije tu mnoho motýlů, netopýrů, plazů a hmyzu. Madeiru si užijete v každou roční dobu i v zimě. Tady je 8 tipů, co na ní podniknout.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Milované Thajsko! Letenky už od 7 690 Kč v termínech i na rok 2022 https://t.co/qNq7g8YjZw2 dny dozadu
Izrael se od 1. listopadu otevře očkovaným turistům z celého světa. Tel Aviv láká akčními letenkami https://t.co/s8CegBpMIm #koronavirus2 dny dozadu
Ostrov Bali se otevřel vybraným zemím, turisté však zatím nepřijíždí https://t.co/tZVgsgvEbC #koronavirus2 dny dozadu
Ostrov Bali se otevřel vybraným zemím, turisté však zatím nepřijíždí https://t.co/tZVgsgvEbC #novinky2 dny dozadu
Emiráty, Portugalsko i Kuba. Které země očkují nejrychleji? Koukni na žebříček https://t.co/UAJXUFFxRx #koronavirus2 dny dozadu
Thajsko se od 1. listopadu plánuje otevřít turistům z 46 zemí bez karantény. Na seznamu je i Česko https://t.co/FyNAF4UHI1 #koronavirus2 dny dozadu
10 důvodů, proč navštívit San Fracisco a letenky od 6 990 Kč https://t.co/Pm1aEp7a403 dny dozadu
Zažij Dubaj shora: 9 peckových rooftop barů https://t.co/daw5H22Qxm3 dny dozadu
Vueling nově spojí Prahu a Amsterdam https://t.co/SZCdOxnn5O #novinky3 dny dozadu
Vueling nově spojí Prahu a Amsterdam https://t.co/SZCdOx5LHe #novinky3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru