Connect with us

Koronavirus

Sociální odstup pro pokročilé? Kup si 8 prázdných míst okolo sebe

Sociální odstup pro pokročilé? Kup si 8 prázdných míst okolo sebe

Některé aerolinky nemají problém létat se záměrně blokovanými prázdnými sedadly, některé ano. A pak je tu lokální čínská letecká společnost Air Changan, která jde s pravidly sociálního odstupu ještě dál. Cestující těchto aerolinek si mohou koupit kromě svého místa na sezení až osm prázdných míst kolem sebe – kvůli dodržení potřebného sociálního odstupu.

Reklama

Takové opatření umožňuje, aby byl pasažér jediným cestujícím ve své řadě sedadel. Současně nebude sedět nikdo ani v řadě před i za ním.

Ptáte se, co to celé stojí? Za každé sedadlo navíc si můžete zaplatit 28 dolarů a kompletně vás tedy takový nákup vyjde kromě vaší letenky na 224 dolarů za všech osm sedadel.

Možnost dokoupení prázdných sedadel je k dispozici pouze v den odletu přímo na letišti a rovněž musí být k dispozici místa k sezení.

Společnost Air Changan nabízí možnost koupit dalších osm sedadel na letech z domovské základny města Xi’an v Číně.

Doporučené články:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru