Connect with us
Shanghai Airlines

Asie

Jsou zpět: Letenky Shanghai Airlines z Budapešti do Asie za TOP ceny od 11 990 Kč

Jsou zpět: Letenky Shanghai Airlines z Budapešti do Asie za TOP ceny od 11 990 Kč

Letecká společnost Shanghai Airlines opět otevřela linku mezi letištěm Šanghaj Pchu-tung a letištěm Franze Liszta v Budapešti. Dopravce je dceřinou firmou jedné z největších aerolinek na světě, China Eastern Airlines. Pro Shanghai Airlines je Budapešť první dálkovou destinací a linku bude obsluhovat exkluzivně moderními letadly Boeing 787-9 Dreamliner.

Reklama

Všechny Dreamlinery společnosti přichází přímo od výrobce a i nejstarší z nich má pouze rok. Shanghai Airlines je možná pro běžného českého turistu méně známou značkou. Letecká společnost ovšem na lince do Budapešti zavedla produkt, který je snadno srovnatelný s tím, co nabízí například luxusní a velmi známé aerolinky z Blízkého východu.

Moderní letadla Boeing 787-9 Dreamliner mají 285 sedaček rozdělených následovně: 4 v první třídě, 26 v byznys třídě, 28 v prémiové ekonomické a 227 v ekonomické.

Shanghai Airlines
Novinka začala létat z Budapešti už v březnu 2023

Japonsko a další destinace z Budapešti za bezkonkurenční ceny

Lety budou provozovány každou středu, pátek a neděli. Co se týče přestupu v Číně, je bez omezení, pokud cestující neopustí tranzitní prostor letiště.

Vyber si z nabídky akčních letenek podle svého gusta.

Boutique aerolinky s mnoha destinacemi

Shanghai Airlines létají do 140 destinací a mateřská China Eastern Airlines má spojení do dalších 248 destinací. Cestující mohou tyto dvě letecké společnosti libovolně kombinovat a dále přestoupit na linky jakéhokoli dalšího dopravce v rámci aliance SkyTeam.

Cestující z Česka, Maďarska, Slovenska, Polska i jiných okolních zemí se tak mohou těšit na výhodné ceny letenek na palubě kvalitního dopravce s výjimečným servisem.

Podívejte se na palubu Boeingu 787-9 Dreamliner Shanghai Airlines:

Shanghai Airlines
Letušky vítají hosty v první třídě Boeingu Dreamliner po přistání v Budapešti

Letadlo je ve všech komfortních třídách vybaveno nejnovějším zábavním systémem a většími displeji. Všechny sedačky, kromě ekonomické třídy, mají luxusní kožený potah. Nemusí se ovšem bát ani ti cestující, kteří vždy hledají nejvýhodnější cenu. I v ekonomické třídě najdeme pohodlné a ergonomické sedačky s elegantním textilním potahem a dostatečným prostorem pro nohy. Konfigurace ekonomické třídy je 3-3-3.

Shanghai Airlines
Interiér je vkusně laděn do krémových barev

Shanghai Airlines
Cestou do Šanghaje nuda nehrozí

Prémiová ekonomická třída Shanghai Airlines

Prémiová ekonomická třída stojí jen přibližně dvakrát tolik než standardní ekonomická třída. Každopádně servis v tomto malém, od ekonomické kabiny odděleném, prostoru více připomíná luxus, který si užívají pasažéři v přední části letadla. Cestující se mohou těšit na větší křesla, větší displeje, polštáře, luxusní komfortní balíček i přednostní nástup do letadla či více zavazadel.

Shanghai Airlines
V prémiové ekonomické třídě je vše větší a luxusnější

Když byznys, tak i s dveřmi

Největším překvapením na palubě Dreamlineru Shanghai Airlines je byznys třída. Všechna křesla mají přímý přístup do uličky, což je na palubách letadel renomovaných aerolinek v současnosti celkem standard. Zajímavostí je ale to, že cestující sedí v soukromých boxech, které mají zavíratelné dveře.

Takové kajuty v byznys třídě nabízí například i 5* letecká společnost Qatar Airways (na palubě vybraných letadel 777 a A350). Kromě již zmíněného mají cestující byznys třídy v ceně letenky i standardní extra služby pro byznys třídu, jako například přednostní odbavení a nástup do letadla, více zavazadel, luxusní menu na palubě, vstup do letištních salonků, komfortní balíček L ‘Occitane, výběr sedadla zdarma nebo více mil na účet ve věrnostních programech SkyTeam dopravců.

Shanghai Airlines
Takové kajuty nabízí v byznys třídě například i 5* společnost Qatar Airways

Shanghai Airlines
Cestující sedí v luxusních soukromých boxech, které mají zavíratelné dveře

Nejlepší místa v Dreamlineru od Shanghai Airlines

První třída je, kromě pilotní kabiny, nejexkluzivnějším místem na palubě Dreamlineru Shanghai Airlines. Suita první třídy je dvakrát větší než ta v byznys třídě. Obě třídy se však nachází v rámci jedné kabiny a nejsou odděleny stěnou. Boxy první třídy ve střední části letadla lze spojit – výsledkem je apartmán pro dva pasažéry nebo meeting room pro čtyři osoby.

Shanghai Airlines
Pohled do první třídy Shanghai Airlines

Komfort v první třídě je vlastně vylepšený servis byznys třídy, což znamená ještě více prostoru, větší přikrývky, více jídla, osobní řidiče na letiště, dále více mil, zavazadel i lepší salonky a drahé komfortní balíčky od předních světových návrhářů. Pokud se chcete nechat hýčkat v první třídě Shanghai Airlines, za letenku si připlatíte extra.

Šanghaj

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru