Connect with us
Dlouhá pláž na Seychelách

Letenky

Seychely z Bruselu od 9 290 Kč!

Přestaňte o Seychelech snít a zažijte je konečně doopravdy! Díky skvělým cenám zpátečních letenek z Bruselu na tyto ostrovy se sem můžete vydat už od 9 290 Kč! To je parádní cena! Co říkáte? Urostlé palmy, sahající vysoko nad hlavu, bílé písčité pláže, které jsou jako pohlazení pro chodidla no a samozřejmě nesmíme zapomenout na příjemně teplé slunce, které vás nabije energií! Jste připraveni? Seychely ano!

Reklama

Ptačí pohled na Seychely Dlouhá pláž na Seychelách

Pokud vás omrzí pláže a moře, vydejte se do vnitrozemí za národními parky a poznejte místní faunu a flóru, která je opravdu bohatá. Mimo jiné se tu seznámíte se zvířaty, jakými jsou například želvy obrovské, kaloni nebo třeba gekoni. Pokud máte rádi chládek, jistě se vydejte do větších výšek do lesů a osahejte si například obrovské palmy coco de mer.

Houpací síť Pobřeží Seychel Želva obrovská

Seychely nejsou bohaté pouze na povrchu, ale úplně nový svět najdete také pod hladinou! Strčte šnorchl nebo kyslíkovou bombu do pusy a šup pod vodu! V průzračné vodě toho uvidíte mnoho, od malých rybek, přes majestátní mořské želvy až po velké tuňáky a další ryby, které se pohybují i kolem místních korálových útesů.

⬇⬇⬇

Lety operuje letecká společnost Air Seychelles a Ethiopian Airlines:


Brusel ➡ Praslin Island ➡ Mahe Island ➡ Brusel

za 9 290 Kč

Termíny: srpen 2017 až červen 2018

Doplňující info: Odbavené zavazadlo do 23 kg v ceně


Brusel ➡ Praslin Island ➡ Praslin Island ➡ Brusel

za 9 990 Kč

Termíny: srpen 2017 až červen 2018

Doplňující info: Odbavené zavazadlo do 23 kg v ceně


Praha ➡ Brusel ➡ Praha

od 1 258 Kč

Doplňující info: Odbavené zavazadlo není v ceně

Termíny: červenec 2017 až listopad 2017


Praha ➡ Brusel ➡ Praha

za 1 990 Kč

Doplňující info: Odbavené zavazadlo není v ceně

Termíny: říjen 2017 až březen 2018

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru