Connect with us
Dovolená na Seychelách, Praslin, Pradise Sun hotel

Dovolené

PECKA DNE: Seychelský Praslin v hotelu na pláži s polopenzí od 66 890 Kč

PECKA DNE: Seychelský Praslin v hotelu na pláži s polopenzí od 66 890 Kč

Seychely zbožňuje snad každý, ale co je zažít tak trochu jinak? Vydejte se s námi na druhý největší seychelský ostrov Praslin! Okouzlí vás na první pohled. Pokud milujete západy slunce, jistě si ho aspoň jeden večer vychutnejte na pláží Anse Lazio nebo kterékoliv jiné… nádherné jsou tu všechny! Vhodné na šnorchlování a vodní sporty. Tyrkysová voda s bělostným pískem jen dotváří kouzelnou atmosféru. Ale pokud na celodenní polehávání po plážích nejste, navštivte údolí Vallée de Mai. Je zapsáno dokonce i na světový seznam UNESCO a roste tu mnoho endemických rostlin a několik druhů palem. Taková malá rajská zahrada v tomhle tropickém ráji.

Reklama

O dovolené tu bydlíte ve 4* hotelu Paradise Sun Hotel Seychelles, který stojí přímo u pláže Anse Volbert Beach a kde Vám rád poradí i poslouží zdejší skvělý personál. Jídlo tu je vynikající a byla by škoda vás o něj ochudit, takže v rámci pobytu máte rovnou polopenzi. Dovolenou vám tu zpříjemní jak moře, tak i zdejší bazény pro dospělé, děti a zdejší SPA (to už je za poplatek. Cestování na Seychely je snadné. Nastoupíte na letadlo ve Vídni nebo v Praze a po příletu na ostrov Mahé na Vás již čeká transfer, který vás při odletu odveze zase zpátky na letiště.

Termíny Seychely dovolená
Dovolená na Seychelách, Praslin, Pradise Sun hotel
Dovolená na Seychelách, Praslin, Pradise Sun hotel
Dovolená na Seychelách, Praslin, Pradise Sun hotel

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru