Connect with us

Koronavirus

Šéf Ryanairu: po koronaviru přijde ještě větší cenová válka

Šéf Ryanairu: po koronaviru přijde ještě větší cenová válka

Šéf irských lowcostových aerolinií Ryanair, Michael O’Leary, přišel s poměrně nečekaným vyjádřením. Tvrdí, že ceny letenek by po uklidnění situace koronaviru mohly spíš klesat. O’Leary očekává, že po restartu letecké dopravy začnou aerolinie nabídnout ještě nižší ceny, než jsme zvyklí, jen aby urychleně naplnily své kapacity.

Reklama

Nová opatření budou bežnou součástí

Ryanair také zmiňuje, že cestující budou muset nosit roušky a pracovníci letiště nebo aerolinií jim budou muset před vstupem do letadla měřit teplotu.

Ve hře je i možnost nechat prázdná sedadla, aby se tak dosáhlo dostatečného sociálního distancu mezi cestujícími. Něco podobného dnes představil i easyJet.

Letní sezóna jak ji známe?

Šéf Ryanairu si dovolil i předpověď, kdy podle něj začnou opět létat. Mluví o letní sezóně 2020, měsících červenci a srpnu. Přál by si, aby cestovatelé mohli stihnout ještě letošní last minute dovolené.

Zdroj: Finance.Yahoo.com

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru