Connect with us
Ryanair

Evropa

NOVINKA: Ryanair již brzy otevře 8 nových linek z Vídně

NOVINKA: Ryanair již brzy otevře 8 nových linek z Vídně

Nízkonákladová společnost Ryanair oznámila, že do programu letů z Vídně bude zařazeno osm nových linek. Mezi novými spojeními jsou Brémy (Německo), Manchester (Anglie), Kodaň (Dánsko), Helsinky (Finsko), Janov a Benátky (Itálie), Tuzla (Bosna a Hercegovina) a Sibiu (Rumunsko).

Reklama

V tiskové zprávě Ryanair uvádí, že do svého vídeňského dopravního uzlu investuje 1,7 miliardy eur. To také v překladu znamená, že v hlavním městě Rakouska bude umístěno celkem 17 letadel irského dopravce. Letecká společnost bude provozovat více než 600 letů týdně do a z hlavního města. Během sezóny tak vytvoří 600 pracovních míst.

Ryanair-letadlo

Nejlevnější letenky Ryanairu

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru