Connect with us

Letenky

Létat z Vídně do Řecka se vyplatí! Rezervuj letenky od 1 299 Kč

Parádní ceny letenek z Vídně do různých koutů Evropy s novou leteckou společností Laudamotion pokračují i v roce 2019. Stejné platí i pro letenky do Řecka. Laudamotion nabízí letenky do oblíbených letních destinací za skvělé ceny, se kterými se dá ušetřit hned několik stovek. V nabídce jsou následující: Rhodos, Mykonos, Kalamata, Kerkyra, Heraklion, Kos, Chania, Santorini i Zakynthos. Ceny začínají už na 1 299 Kč. Čím dřív letenku zarezervuješ, tím lepší šanci na bezva cenu máš.

Reklama

Řecko právem patří mezi nejnavštěvovanější letní destinace českých cestovatelů. Kromě toho hlavního, krásných pláží a kvalitních služeb, tu totiž můžeš zažít například jeden z nejkrásnějších východů slunce, nebo se vydat po stopách starověkých civilizací, které svými uměleckými předměty fascinují archeology dodnes.

Letenky do Řecka od 1 299 Kč

✈ odlety z Vídně ???? příruční zavazadlo ???? 9 akčních kalendářů

CHCI REZERVOVAT LETENKU

Dovolená v Řecku

Pokud se ti nechce lámat hlavu s tím, kde najít dobrý hotel, rozhodně se podívej na nabídku leteckých dovolených.

DOVOLENÁ V ŘECKU

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru