Connect with us
Letadlo Qatar Airways

Koronavirus

Qatar Airways děkují učitelům z celého světa. Rozdají jim 21 tisíc letenek

Qatar Airways děkují učitelům z celého světa. Rozdají jim 21 tisíc letenek

Katarské aerolinky se u příležitosti Světového dne učitelů rozhodly poděkovat učitelům z celého světa a nabídly jim bezplatné letenky. Až 21 tisíc učitelů z celého světa si v roce 2021 bude moci naplánovat dovolenou s Qatar Airways, přičemž letenku dostanou zdarma. Letecká společnost o tom informuje na svých webových stránkách.

Reklama

Katarská letecká společnost již v minulosti odměňovala stejným způsobem i zdravotníky, kterým v průběhu května rozdala 100 tisíc bezplatných letenek. Učitelé budou muset v rámci rezervace zaplatit jen letištní taxy, které se řádově pohybují v desítkách eur.

Speciální nabídka pro učitele od Qatar Airways

  • Bezplatný lístek v ekonomické třídě do kterékoliv destinace Qatar Airways po celém světě.
  • 50% sleva na další budoucí let se společností Qatar Airways, který mohou učitelé použít pro sebe, přítele nebo člena rodiny.
  • Učitelé se musí zaregistrovat ve speciálním formuláři. Pokud bude jejich speciální promo kód uznán, mohou si v době od 5. do 7. října rezervovat bezplatné letenky. Pokud vám nefunguje přesměrování, použijte následující odkaz: https://www.qatarairways.com/en/offers/thank-you-teachers.html

Akční letenky Qatar Airways

Zdroj: QatarAirways.com

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru