Connect with us

Asie

10 důvodů, proč letět do Asie právě s Thai Airways (+letenky uvnitř)

Ti z vás, kteří holdují dovoleným v Jihovýchodní Asii, ví, že nastal ten správný čas pro plánování dovolené. Kromě toho, že si musíte dát pozor, abyste vybrali ten správný hotel, který vám nepokazí dojem z celé dovolené, byste měli stejnou pozornost věnovat i tomu, s jakou leteckou společností se do své vysněné destinace vydáte.  My v tom máme jasno. Thai Airways jsou v letech v ekonomické třídě do Thajska, potažmo Asie i Austrálie, naprostou jedničkou. Říkáte si, že je to docela odvážné tvrzení? Hned vysvětlíme. 😉

Reklama

Nejlepší ekonomická třída na světě

Proč se spokojit s kde kým, když můžete letět s těmi nejlepšími? Přesně to totiž platí pro ekonomickou třídu od Thai Airways. Ptáte se, jak si můžeme být jistí, že lepší třídu, než je ta od této letecké společnosti, nenajdete? Stačí se podívat na výsledky World Airlines Awards, které každoročně vyhlašuje společnost SKYTRAX, a podle kterých se aerolinky Thai Airways umístily na prvním místě právě v kategorii Nejlepší ekonomická třída pro rok 2018. Výsledek má o to větší váhu, že jsou to sami cestující, kteří kvalitu v ekonomické třídě hodnotí, a vy tak máte jistotu, že ji ověřili více či méně zkušení cestovatelé, přesně jako vy.

 

Zažijte nejlepší ekonomickou třídu na světě:

LETENKY OD 14 890 Kč

 

Hebké, široké, polohovatelné. To není popis vašeho oblíbeného křesla, ve kterém trávíte volné chvíle v obývacím pokoji. Jsou to základní prvky sedadla ekonomické třídy, díky kterým se během letu budete cítit jako v bavlnce. Dobrá zpráva pro všechny dlouhány, kteří žili v domnění, že se proti nim svět letecké dopravy spikl. Ani se svými 190 cm nebudete mít problém se pohodlně usadit. Co platí o prostoru pro vaše nohy, platí i pro vaše boky. Pro novou přímou linku z Vídně do Bangkoku v moderním Boeingu 787 Dreamliner navíc platí to, že pocit velkorysého prostor panuje všude kolem vás.

Roli v tom kromě perfektního osvětlení hrají i větší okénka, díky kterým celý interiér působí opravdu vzdušněji. Co dodat? Snad jen to, že samozřejmostí je i elektrická zásuvka pro každé sedadlo, aby vám nedošla šťáva ani na těch nejdelších letech.

Zábava jako hrom

Zapomeňte na nekonečné civění do sedadla před vámi při dlouhých letech, pokud právě nemáte to štěstí a nesedíte hned při okénku. Pokud jste snad někdy litovali, že si s sebou při svých letech nemůžete vzít své domácí kino, Thai Airways tento problém vyřeší za vás. Během letu se o vaši zábavu totiž postará zábavní systém přímo našlapaný těmi nejnovějšími světovými trháky, stejně tak jako nepřeberným množstvím mnohožánrové hudby, přímo na dosah vaší ruky.

Na detailech záleží

O tom, že o vás bude s Thai Airways patřičně postaráno, svědčí i velmi příjemný nadstandard v podobě pohodlného polštáře a hřejivé deky, které na vás budu čekat na palubě. Pokud za sebou už nějaký ten let máte, jistě víte, že při delším letu hřejivá deka zkrátka přijde vhod. Pokud patříte mezi ty, kteří potřebují pro pohodlný spánek kromě polštáře i klapky na oči nebo špunty do uší, milé letušky a stevardi vám je ochotně přinesou a na vás si tak nepřijde žádný malý křikloun.

Thai Airways myslí ale i na druhou stranu barikády, tedy na ty nejmenší. Moc dobře totiž vědí, že právě pro ně, může být první let stresujícím zážitkem. Právě proto je posádka speciálně vycvičená tak, aby vám v případě potřeby s vašimi ratolestmi pomohla. Jaké jsou jejich tajné zbraně? Hračky, hry, ale i knihy na mezinárodních i domácích linkách, včetně mnoha kreslených filmů v té nejvyšší kvalitě.

Vždy v kontaktu

Thai Airways se řadí mezi ty aerolinky, díky kterým můžete být online i ve vzduchu. Díky technologii Thai Sky Connect si například při přímém letu z Vídně do Bangkoku s Boeingem 787 můžete dokoupit přístup na palubní Wi-Fi. Během několikahodinového letu vám tak neunikne ani ta nejčerstvější novinka ze světa sociálních sítí,nebo zpráva od blízkých.

Volba sedadla zdarma

No koho by tahle možnost nepotěšila? Pokud rezervujete letenky s Thai Airways, můžete si u online check-inu před plánovaným odletem sami vybrat, na jakém sedadle chcete sedět, a to přitom úplně zdarma. Krok napřed k vaší spokojenosti, kterým se opravdu nemohou pochlubit všechny současné aerolinky.

Představení pro chuťové pohárky

Pokud letíte s Thai Airways v ekonomické třídě, říkáte si o pěknou nakládačku. Nakládačku v podobě velkého množství jídla, po kterém vaše chuťové pohárky alespoň na pár minut upadnout do slastného bezvědomí. Během dlouhého letu posádka na nic nečeká a servíruje vám bohatou nápojovou nabídku, doprovázenou hlavním jídlem, po kterém opět vše bleskurychle sklidí, a vy se tak můžete naplno věnovat odpočinku. Před samotným přistáním poté načerpáte nové síly s dalších chodem, díky kterému se budete moci vydat na další let, nebo přímo do ulic Bangkoku, plní energie, kterou v tomto dynamickém velkoměstě budete jistě potřebovat. O opravdu vysoké kvalitě servírovaného jídla nejlépe svědčí i první místo v kategorii Best Economy Class Onboard Catering, které Thai Airways získaly v letošních Skytrax Awards.

 

Ochutnejte létání s Thai Airways:

LETENKY OD 14 890 Kč

 

Jako dobře namazaný stroj

Přesně taková přezdívka by se dala uplatnit na personál Thai Airways. Během letu se zkrátka nebudete moci zbavit pocitu, že letušky i stevardi fungují jako špičkové švýcarské hodinky. Slovo, ne, jako by tu jednoduše neexistovalo a všechna vaše přání jsou dopředu splněna, navíc vždy doplněná o milý úsměv.

Přímá linka z Vídně

Skvělou zprávou je i to, že s touto leteckou společností můžete letět do Bangkoku přímou linkou z blízké Vídně, do které se snadno a rychle dostanete buďto vlakem nebo autobusem. Díky tomu neztratíte ani vteřinu zdlouhavým přestupem na některém z evropských letišť. Bonusem je, že letíte v moderním a velmi oblíbeném Boeingu 787 Dreamliner.

 

Do Bangkoku bez přestupu v maximálním komfortu:

BANGKOK ZA 14 890 Kč

 

Kufr jako hrom

Zatím co u jiných leteckých společností se můžete setkat pouze s 23kg odbaveným zavazadlem tady jich dostanete k dispozici rovnou 30! To je skvělá zpráva pro všechny ty, pro které dovolená není dovolenou, pokud z ní nepřivezou rodině nebo blízkým nespočet suvenýrů, lokálních produktů, nebo módních doplňků všeho druhu, které jste tam za tu cenu zkrátka nemohli nechat, no ne? 🙂

Jednou a dost!

Přestup při dlouhých letech může být příjemným osvěžením a skvělou příležitostí se pořádně protáhnout, čeho je ale moc, toho je příliš. Při letech do Asie nebo Austrálie si můžete být jistí, že vás více než jeden přestup nečeká, vždy máte totiž jen jeden přestup v Bangkoku, což je vělká výhoda například u letů k protinožcům, ať už je řeč o Austrálii nebo Novém Zélandu.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru