Connect with us
Manhattan Bridge

Letenky

Přímý let z Praha – New York za 9 990 Kč

VAU! Přímý let Praha – New York za parádní cenu – Zpáteční letenky dnes koupíte za 9 990 Kč. Na pražském letišti nasednete do letadla a za 9 hodin vystoupíte ve městě které nikdy nespí. V nabídce je limitovaný počet letenek a pár termínů. Pokud si cestujete na léto do USA s odletem v červnu tato nabídka je přímo pro vás. Určitě nemusíme připomínat jak oblíbené jsou tyto letenky, proto moc neotálejte.

Reklama

Přímý let do N.Y.C za MEGA cenu:

Praha – New York – Praha ➡ za 9 990 Kč

Let zabezpečuje společnost DELTA/KLM, přímý let trvá zhruba 9 hodin

Manhattan a Empire state building

Nákupy na 5th Avenue, odfoťte se z Top of the Rock, nebo si běžte zaběhat do Central parku. Toto je aktuálně nejlevnější letenka do New Yorku. Navíc bez přestupu.

central park

New York je velice vděčná destinace. Je úplně jedno, jestli se rozhodnete pro cestu do Velkého Jablka, protože vás nikdy nesklame. New York je krásný v létě i na podzim a stejně tak v zimě a na jaře. Aktivit je dost, pokud si svoji cestu naplánujete dopředu, ani to nebude finační katastrofa. Teda pokud necestujete za jedním cílem. Nakupovaní!

times-square

mosty v New Yorku

Pokud vám nevyhovují datumy, možná vás bude zajímat i nabídka od British Airways za 11 690 Kč:

Praha – New York s British Airways ➡ za 11 690 Kč

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Nahoru