Connect with us
Lisabon

Letenky

Levný Lisabon za výborné ceny. Z Katovic již od 2 990 Kč

Portugalské hlavní město ležící na jihozápadním “konci” Evropy má svojí nenahraditelnou atmosféru. A ještě máme tip od domácích, kteří mají dokonalý návod: přes Lisabon se totiž nechodí, ale prochází a nekouká se na ně, ale sní se v něm. A s těmito letenkami je to ještě levnější – levný Lisabon z Katowic máme od 2 990 Kč. Nebo pokud byste si přáli lety z Prahy ti jsou za 4 390 Kč

Reklama

Katovice – Lisabon – Katovice ➡ 2 990 Kč

Praha – Lisabon – Praha  ➡ 4 390 Kč

Lisabon západ slunce

Klimatické podmínky Lisabonu jsou velmi příznivé a to po celý rok. Nejteplejší období vás pochopitelně čeká v letních měsících, kdy se denní teplota pohybuje v rozmezí 23-27°C. Ale bez obav se v něm objevte i v září, nebo říjnu, nebudou vás čekat velké teplotní rozdíly.

Lisabon pěkné počasí

➜ podívejte se: co vše musíte vidět v Lisaboně

Most v Lisaboně - levný Lisabon

Belémská věž - levny lisabon

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Nahoru