Connect with us

Tipy

Proč se vyplatí letět v Premium economy od Lufthansy

Proč se vyplatí letět v Premium economy od Lufthansy

Více místa, ještě více zavazadel a servis o úroveň výš. Premiová ekonomická třída od Lufthansy je zkrátka luxusním kompromisem za skvělé ceny. Pojďte se společně s námi podívat, jaké to je, letět v Premium Economy od této letecké společnosti. Protože s těmito letenkami začíná dovolená už na palubě. Aby ne! Věděli jste, že se tato letecká společnost tento rok umístila v první desítce nejlepších leteckých společností světa?

Reklama
Prémiová ekonomická třída od Lufthansy

Větší prostor pro nohy

Pohodlní na první místě. To si v řekli, když vytvářeli prostor pro Premium Economy. Lufthansa slibuje až o 50 % více prostoru do všech stran. Kromě většího prostoru pro nohy to znamená i více úložného prostoru a pohodlnější sezení.

S místem na nohy problém mít rozhodně nebudete.

Dvě zavazadla do 23 kg

Do Dubaje na nákupy? Nebo zkrátka jen milujete své oblečení a chcete si ho s sebou vzít co nejvíc? V Premium Economy od Lufthansy máte dvě odbavená zavazadla, každé do váhy 23 kg. A to rozhodně není málo.

Odložte si svůj welcome drink

Prémiové létání je o zážitcích. Lufthansa vás po nástupu na palubu přivítá welcome drinkem a po usazení si všimnete jeden příjemný detail. Speciální prostor na ruční opěrce, na kterou si můžete svůj drink bezpečně odložit .

Welcome drink příjemně zpestří váš let.

Skvělé jídlo servírované na porcelánu

Už jste se pohodlně usadili a vychutnali si drink? Nyní je čas na vynikající jídlo servírované na kvalitním porcelánu. Žádný plastový příbor tu nehledejte! V odkládacím prostoru před vámi najdete i minerální vodu a nemusíte tak čekat na obsluhu.

Porcelánové nádobí, sklo a nerezový příbor jsou tady samozřejmostí.

Prémiový balíček

Najdete v něm všechno, co budete potřebovat k osobní hygieně a ničím nerušenému spánku. Řeč je o balíčku, který obsahuje klapky na oči, špunty do uší, navlhčený ubrousek i zubní kartáček s pastou a ponožky.

Komfortní balíček využijete i po skončení letu.

Nejnovější filmy, 2 USB porty

Velká dotyková obrazovka, nejnovější filmy, hry a to vše dostupné přes dálkové ovládání. Potřebujete během letu pracovat? V Premium Economy mysleli i na to. Vysunout si můžete speciální stolík, který je upravený pro potřeby vašeho notebooku a samozřejmostí je i napájení do elektrické sítě přes 2 USB porty.

Lufthansa salónek výhodněji

Vychutnejte si váš čas před odletem, občerstvěte se, odpočiňte si. Jako cestující Premium Economy se máte možnost dostat i do business salónků určených pro cestující business třídy za zvýhodněnou cenu. Přečíst si můžete denní tisk, ochutnat skvělé jídlo i pití a klidně jíst stylem All You Can Eat.

Klikněte pro komentář

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

British Airways stoply všechny lety z Gatwicku, 80% zaměstnanců dostane volno https://t.co/tvgdcpgQ8J #novinky10 hodinami dozadu
Přímá linka Thai Airways z Vídně do Bangkoku je do října zrušená https://t.co/OKzVe0fL5b #novinky10 hodinami dozadu
Kvůli přerušení letecké dopravy bude počasí méně předvídatelné, obává se WHO https://t.co/1Ra7mpnS48 #novinky11 hodinami dozadu
Koronavirus a cestování – vše, co potřebuješ vědět https://t.co/q8n39ZEPWT #novinky12 hodinami dozadu
Qatar Airways už na let vyžadují lekářské osvědčení https://t.co/FnCg5Ti2KZ #novinky12 hodinami dozadu
Jste v Indonésii? Takto se můžete dostat domů https://t.co/MpJtLoJXU3 #novinky12 hodinami dozadu
Průvodce po Bali! Jak ovládnout tento kouzelný indonéský ostrov https://t.co/WXM1ltmwD01 dnem dozadu
Jaký vliv mají klimatické změny na světové památky? Google vám to ukáže https://t.co/alx66nynLh #novinky1 dnem dozadu
Koronavirus a cestování – vše, co potřebuješ vědět https://t.co/q8n39Znf5l #novinky1 dnem dozadu
10 míst v USA, která vám svými barvami zamotají hlavu https://t.co/kk6rrakONM1 dnem dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru