Connect with us

Tipy

Proč se vyplatí letět v Premium economy od Lufthansy

Proč se vyplatí letět v Premium economy od Lufthansy

Více místa, ještě více zavazadel a servis o úroveň výš. Premiová ekonomická třída od Lufthansy je zkrátka luxusním kompromisem za skvělé ceny. Pojďte se společně s námi podívat, jaké to je, letět v Premium Economy od této letecké společnosti. Protože s těmito letenkami začíná dovolená už na palubě. Aby ne! Věděli jste, že se tato letecká společnost tento rok umístila v první desítce nejlepších leteckých společností světa?

Reklama
Prémiová ekonomická třída od Lufthansy

Větší prostor pro nohy

Pohodlní na první místě. To si v řekli, když vytvářeli prostor pro Premium Economy. Lufthansa slibuje až o 50 % více prostoru do všech stran. Kromě většího prostoru pro nohy to znamená i více úložného prostoru a pohodlnější sezení.

S místem na nohy problém mít rozhodně nebudete.

Dvě zavazadla do 23 kg

Do Dubaje na nákupy? Nebo zkrátka jen milujete své oblečení a chcete si ho s sebou vzít co nejvíc? V Premium Economy od Lufthansy máte dvě odbavená zavazadla, každé do váhy 23 kg. A to rozhodně není málo.

Odložte si svůj welcome drink

Prémiové létání je o zážitcích. Lufthansa vás po nástupu na palubu přivítá welcome drinkem a po usazení si všimnete jeden příjemný detail. Speciální prostor na ruční opěrce, na kterou si můžete svůj drink bezpečně odložit .

Welcome drink příjemně zpestří váš let.

Skvělé jídlo servírované na porcelánu

Už jste se pohodlně usadili a vychutnali si drink? Nyní je čas na vynikající jídlo servírované na kvalitním porcelánu. Žádný plastový příbor tu nehledejte! V odkládacím prostoru před vámi najdete i minerální vodu a nemusíte tak čekat na obsluhu.

Porcelánové nádobí, sklo a nerezový příbor jsou tady samozřejmostí.

Prémiový balíček

Najdete v něm všechno, co budete potřebovat k osobní hygieně a ničím nerušenému spánku. Řeč je o balíčku, který obsahuje klapky na oči, špunty do uší, navlhčený ubrousek i zubní kartáček s pastou a ponožky.

Komfortní balíček využijete i po skončení letu.

Nejnovější filmy, 2 USB porty

Velká dotyková obrazovka, nejnovější filmy, hry a to vše dostupné přes dálkové ovládání. Potřebujete během letu pracovat? V Premium Economy mysleli i na to. Vysunout si můžete speciální stolík, který je upravený pro potřeby vašeho notebooku a samozřejmostí je i napájení do elektrické sítě přes 2 USB porty.

Lufthansa salónek výhodněji

Vychutnejte si váš čas před odletem, občerstvěte se, odpočiňte si. Jako cestující Premium Economy se máte možnost dostat i do business salónků určených pro cestující business třídy za zvýhodněnou cenu. Přečíst si můžete denní tisk, ochutnat skvělé jídlo i pití a klidně jíst stylem All You Can Eat.

Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Emirates A380 míří do dalších destinací. Po novém i do Číny! https://t.co/fOCGMGpyda #novinky1 hodinou dozadu
Emirates A380 míří do dalších destinací. Po novém i do Číny! https://t.co/fOCGMGpyda1 hodinou dozadu
Němečtí vědci budou na koncertech testovat šíření koronaviru https://t.co/4C9XbZWKx42 hodinami dozadu
Němečtí vědci budou na koncertech testovat šíření koronaviru https://t.co/4C9XbZWKx4 #novinky2 hodinami dozadu
PRÁZDNINOVÝ VÝPRODEJ! Letenky po Evropě od 383 Kč https://t.co/T2Xu4HiEyM2 hodinami dozadu
Cestování na Maltu: před odletem vyplňte formulář, roušky jsou na palubě povinné https://t.co/LGLqYxOB08 #novinky3 hodinami dozadu
Cestování na Maltu: před odletem vyplňte formulář, roušky jsou na palubě povinné https://t.co/LGLqYxOB083 hodinami dozadu
Jak se sbalit do příručního zavazadla: tipy, co všechno si sbalit a co raději nechat doma https://t.co/UmhTDUTA8A3 hodinami dozadu
10 nejkrásnějších pláží Chorvatska https://t.co/ZmdJw6AjRs23 hodinami dozadu
Nejkrásnější pláže Španělska: TOP 10 https://t.co/TJrmo7oIB824 hodinami dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru